رفتن به بالا
  • Monday - 13 June 2016 - 10:48
  • کد خبر : ۳۸۸۷۳
139408200936476566490894

لینک کوتاه:
برای ماندن در پرسپولیس باید قرارداد جدید امضا کنم

کنعانی‌زادگان: خوشحالم که برانکو مرا به پرسپولیس دعوت کرد/ به استقلال فکر نمی‌کنم

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال ملوان گفت که برای ماندن در پرسپولیس باید وضعیت قراردادش به‌صورت کامل روشن شود و قرارداد جدید منعقد کند.                                                       اخبار هزار نیوز  را از […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال ملوان گفت که برای ماندن در پرسپولیس باید وضعیت قراردادش به‌صورت کامل روشن شود و قرارداد جدید منعقد کند.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛محمدحسین کنعانی‌زادگان درخصوص اینکه وضعیتش برای حضور در پرسپولیس به کجا رسید، گفت: هنوز فرصت نشده که با مسئولان این باشگاه صحبت کنم و احتمالا امروز یا فردا در این زمینه با مسئولان پرسپولیس صحبت خواهم کرد. دوست دارم در پرسپولیس بمانم، ولی فقط یک نیم‌فصل با این تیم قرارداد دارم و هنوز درمورد عقد قرارداد جدید و مسائل مالی، با باشگاه صحبت نکردم. نمی‌توانم با قرارداد شش‌ماهه در پرسپولیس بمانم و اگر قرار باشد در این تیم باشم، باید قراردادم را تمدید کنم.

وی ادامه داد: درمورد این مسائل باید با مسئولان پرسپولیس صحبت کنم تا همه چیز روشن شود. مطمئنا بعد از اینکه با پرسپولیس به توافق رسیدم در تمرینات حاضر خواهم شد. مشکل خاصی ندارم، فقط باید وضعیت قراردادی‌ام برای ادامه حضورم در پرسپولیس مشخص شود.

کنعانی‌زادگان درمورد اینکه چقدر برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت پرسپولیس امیدوار است‌، تصریح کرد: برای من موفقیت پرسپولیس از همه چیز مهم‌تر است و سعی می‌کنم به این تیم کمک کنم. خوشبختانه بازیکنان خوبی به پرسپولیس اضافه شده‌اند و امیدوارم این تیم در فصل جدید عملکرد خوبی داشته باشد.

این مدافع درمورد کار کردن با برانکو ایوانکوویچ عنوان کرد: برانکو سابقه روشنی در فوتبال ایران دارد و من تعریف او را خیلی شنیده‌ام. او در یکی از مصاحبه‌هایش از من دعوت کرد که به پرسپولیس بیایم و این موضوع برایم بسیار خوشحال‌کننده بود. امیدوارم زیر نظر این مربی کار کنم و عملکردم طوری باشد که هواداران را خوشحال کنم.

کنعانی‌زادگان در پایان درمورد پیشنهاد استقلال گفت: آنها دنبال من بودند و در این زمینه با مدیر برنامه‌هایم صحبت کردند. با این حال من با پرسپولیس قرارداد دارم و به پیشنهاد استقلال فکر نمی‌کنم.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه