رفتن به بالا
  • Sunday - 5 June 2016 - 08:51
  • کد خبر : ۳۷۹۹۶
13930810000611_PhotoA

لینک کوتاه:
آیت‌الله خاتمی:

گزینه مقاومت مقابل زیاده‌‌خواهی‌های آمریکا و دنیای استکبار است

امام جمعه موقت تهران گفت: تنها گزینه‌ای که همه گزینه‌های روی میز دشمنان را زیر میز می‌برد و ناکام می‌گذارد، گزینه مقاومت مقابل زیاده‌ خواهی‌های آمریکا و دنیای استکبار است.                                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام جمعه موقت تهران گفت: تنها گزینه‌ای که همه گزینه‌های روی میز دشمنان را زیر میز می‌برد و ناکام می‌گذارد، گزینه مقاومت مقابل زیاده‌ خواهی‌های آمریکا و دنیای استکبار است.

                                                        اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز:آیت‌الله سید‌ احمد خاتمی  اظهار داشت: تروریسم خواندن ایران و در صدر حامیان تروریسم خواندن ایران سخنان تازه‌ای از آمریکایی‌ها نیست.

وی بیان داشت: مسؤولان آمریکایی از فجر پیروزی انقلاب اسلامی در‌ صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی بودند و تاکنون دنبال همان هدف هستند که در گذشته ناکام بودند و اکنون هم ناکام هستند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری افزود: تمام مسأله آمریکایی‌ها عقده از این است که نظام دینی در کشور ما استقرار پیدا کرده است و سخن قرآن این است که این‌ها تا زمانی که شما پای علم و دین هستید با شما در نبرد هستند و تا شما را از دین برگردانند، البته اگر بتوانند که نمی‌توانند.

وی ابراز داشت: این نبرد تنها نبرد گرم سخت‌افزاری نیست، بلکه نبرد نرم‌افزاری هم است و این جوسازی‌ها و دروغ‌های آمریکایی‌ها در همان راستا است.

خاتمی ادامه داد: سخن این است که تنها گزینه‌ای که تمام گزینه‌های روی میز دشمنان را به زیر میز می‌برد و ناکام می‌گذارد، گزینه مقاومت در برابر زیاده‌‌خواهی‌های آمریکا و دنیای استکبار است.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: واژه نفوذ بیشترین واژه‌ای است که از عید فطر سال گذشته تاکنون ده‌ها بار توسط مقام معظم رهبری در رهنمودهای خود آورده‌اند و قصه نفوذ هشدار به این است که بیدار باشیم و اجازه ندهیم، دزدی را که از درب بیرون کردیم از پنجره وارد شود.

وی خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران 37 سال پیش این دزد غارتگر یعنی دولت آمریکا را از کشور بیرون راند و اینکه گفته می‌شود، دزد غارتگر، شعار نیست بلکه بیان یک واقعیت است که هیچ پست نان و آبداری قبل از انقلاب نبود، مگر اینکه با نظر آمریکایی‌ها به شخصی واگذار می‌شد.

خاتمی گفت: ملت بزرگ ایران این دزد غارتگر را 37 سال پیش از کشور ایران را بیرون کردند و این دشمن می‌خواهد از پنجره قوانین بین‌المللی و با کمک هم‌پیمانان خود دوباره وارد شود و این هوشیاری و بیداری مسؤولان و مردم را می‌طلبد که جلوی نفوذ آن‌ها را بگیرد.

انتهای پیام/ منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه