رفتن به بالا
  • Sunday - 26 June 2016 - 09:54
  • کد خبر : ۳۹۸۲۰
139412101603505917247704

لینک کوتاه:
دادستان بردسیر:

۱۰۴۱ فقره پرونده‌ به اجرای احکام کیفری شهرستان بردسیر وارد شده است

دادستان بردسیر با مثبت ارزیابی کردن وضعیت امنیتی در شهرستان بردسیر، ریشه بسیاری از جرائم را فقر مادی و معنوی عنوان کرد گفت: در سال گذشته ۱۰۴۱ پرونده در اجرای احکام کیفری وارد شده است.                                         […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دادستان بردسیر با مثبت ارزیابی کردن وضعیت امنیتی در شهرستان بردسیر، ریشه بسیاری از جرائم را فقر مادی و معنوی عنوان کرد گفت: در سال گذشته ۱۰۴۱ پرونده در اجرای احکام کیفری وارد شده است.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛محمدامین نخعی به مناسبت هفته قوه قضائیه با اشاره به اینکه مورد ویژه امنیتی تاکنون در شهرستان بردسیر گزارش نشده است اظهار داشت: فقر مادی و معنوی جامعه با بروز جرم نسبت مستقیم دارد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 1041 پرونده در اجرای احکام کیفری وارد شده است گفت: با احتساب موجودی پرونده‌ها از سنوات گذشته 1482 پرونده مختومه و رأی نهایی صادر شده است.

دادستان بردسیر با بیان اینکه فقر مادی و فرهنگی با زمینه سازی وقوع جرم در جامعه، مراجعات مردمی به دادگستری را افزایش داده است ابراز تأسف کرد: روز به روز ورودی‌های حوزه قضائی زیاد می‌شود و این یک آسیب است.

نخعی فرهنگ‌سازی، افزایش سطح آگاهی و اقدامات پیشگیرانه را برخی از راهکارهای پیشگیری از جرم عنوان کرد و گفت: شناسایی مشکل جوانان و شناخت نیازهای روحی، روانی، عاطفی و اخلاقی و همچنین تبیین وظایف خانواده‌ها در مقابل فرزندان در کاهش جرم در جامعه بسیار مؤثر است.

وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی نیز عامل وقوع جرم در کشور است افزود: تا زمانی که اقتصاد سالم و فضای کار وجود نداشته باشد در بعضی از زمینه‌ها امنیت حاصل نمی‌شود.

دادستان بردسیر با اشاره به مشکلات حوزه قضائی در شهرستان بردسیر خاطرنشان کرد: با توجه به حجم ورودی پرونده‎ها با مشکلات کمبود نیروی انسانی و فضای فیزیکی روبرو هستیم.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه