رفتن به بالا
  • Wednesday - 1 June 2016 - 09:22
  • کد خبر : ۳۷۹۰۶
1(2)

لینک کوتاه:
رئیس اداره منابع طبیعی بردسیر :

3 هزار و 392 میلیون ریال در بخش آبخیزداری در شهرستان بردسیر هزینه شده است

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بردسیر گفت: در سال گذشته اعتباری بالغ بر 3 هزار و 392 میلیون ریال در بخش آبخیزداری برای احداث چهار بند سنگ و سیمانی در شهرستان بردسیر هزینه شده است. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ غلامرضا هاشمی نژاد در رابطه با سدهای آبخیزداری ای که […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بردسیر گفت: در سال گذشته اعتباری بالغ بر 3 هزار و 392 میلیون ریال در بخش آبخیزداری برای احداث چهار بند سنگ و سیمانی در شهرستان بردسیر هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ غلامرضا هاشمی نژاد در رابطه با سدهای آبخیزداری ای که در مناطق گردشگری هستند ، گفت:سد های خاکی منطقه ی گردشگری نیازمند ایمن سازی هستند و باید این امر مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بردسیر ادامه داد: در اجرای پروژه‌های آبخیزداری در اداره منابع طبیعی یکسری پیش‌بینی‌ها و تجهیزات برای ایمنی سدها به کار می‌رود، اما این ایمنی فنی در مناطق گردشگری کافی نیست و باید حتما اطراف سدها با حفاظ محصور شود تا خطری گردشگران را تهدید نکند.

وی  با اشاره به اینکه در سال گذشته اعتباری بالغ بر 3 هزار و 392 میلیون ریال در بخش آبخیزداری برای احداث چهار بند سنگ و سیمانی در شهرستان بردسیر هزینه شده است ؛ گفت: هدف آبخیزداری در طرح‌های ملی و استانی، کنترل فرسایش و رسوب و تغذیه آب‌های زیرزمینی در حوزه آبخیز منطقه بوده است.

هاشمی نژاد خاطر نشان کرد: احداث سدها به منظور ایمن‌سازی مخازن سدها برای کنترل سیل، زمین لغزش، فرسایش و رسوب است.

 

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه