رفتن به بالا
  • Saturday - 2 July 2016 - 11:19
  • کد خبر : ۴۰۱۸۶
139309291631261514333804

لینک کوتاه:
احمد توکلی نوشت:

آزمون بزرگ امروز هیئت امنای صندوق توسعه ملی در برخورد با صفدر حسینی/ با مدیر خائن برخورد کنید

احمد توکلی درباره اهمیت جلسه امروز صندوق توسعه ملی نوشت: رئیس صندوق یک تکنوکرات، مانند موارد برخوردشده قبلی نیست؛ بلکه یک سیاستمدار است که در دو کابینه دولت اصلاحات وزیر بوده است و احتمالاً از پشتیبانی برخی تشکلها و شخصیت‌ها برخوردار است.           اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید […]

به گزارش هزار نیوز ؛

احمد توکلی درباره اهمیت جلسه امروز صندوق توسعه ملی نوشت: رئیس صندوق یک تکنوکرات، مانند موارد برخوردشده قبلی نیست؛ بلکه یک سیاستمدار است که در دو کابینه دولت اصلاحات وزیر بوده است و احتمالاً از پشتیبانی برخی تشکلها و شخصیت‌ها برخوردار است.

          اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ احمد توکلی در کانال تلگرامی خود نوشت: “با پشتیبانی از روحانی و سراج در برخورد با مدیران خائن، مدیران خدوم را دلگرم کنیم.

در دو سه روز گذشته  دولت برخورد قاطعی با مدیران خائن در امانت و بی‌دغدغه نسبت به مردم از خود نشان داد. وظیفه همه است که از دولت تقدیر کنند. رئیس بازرسی کل در موضعگیری بسیار شفافی علیه یک پیوند قدرت و ثروت، این امید را آفرید که زین پس از بازرسی کل خدمات بیشتری دیده خواهد شد. باید از آقای سراج هم تشکر کرد.

شنبه 95.04.12، هیئت امنای صندوق توسعه ملی به‌ریاست آقای دکتر روحانی برای رسیدگی به وضع رئیس و اعضای هیئت عامل صندوق تشکیل جلسه می‌دهد. هیئت نظارت به‌ریاست آقای سراج هم بدون حق رأی در جلسه حاضر می‌شوند. این جلسه آزمایش بسار مهمی برای هیئت امناء است که چه رأیی می‌دهد و برای هیئت نظارت که چگونه موضع می‌گیرند. اهمیت این نشست جهات زیادی دارد که یکی از آنها این است که رئیس صندوق یک تکنوکرات، مانند موارد برخورد شده قبلی نیست؛ بلکه یک سیاستمدار است که در دو کابینه دولت اصلاحات وزیر بوده است و احتمالاً از پشتیبانی برخی تشکلها و شخصیت‌ها برخوردار است.

تا چند روز پیش رئیس صندوق 281 میلیون از باقی‌مانده وام ظالمانه 300 میلیونی دریافتی و 200 میلیون تومان از مزایای حرام دریافتی را نیز بازگرداند. معاونش 91 و دیگر اعضای هیئت عامل نیز هریک حدود 70 میلیون بازگرداندند. این کار بخشی از اقداماتی است که باید درباره آنها اعمال شود.

این بی‌مروتان که نه شغل نامناسب برخی از امیران ارتش ایران در دوران بازنشستگی به‌خاطر کمی بازنشستگی (با پوزش از این بزرگان)، نه تن‌فروشی بعضی از نوامیس این مملکت به‌خاطر فقر، نه افسردگی جوانان تحصیلکرده بیکار که در کنج خانه در برابر چشمان اشکبار پدر و مادرشان کز کرده‌اند و نه ده‌ها صحنه دردآور دیگر، هیچ کدام برایشان دغدغه‌ای نمی‌آفریند و حتی با جعل عنوان کمک‌هزینه اوقات فراغت فرزندان، به بیت المال دستبرد می‌زنند، خائن‌اند. با خائنان همان کنید که علی فرمود:
“از همکاران و دستیاران خویش بر حذر باش، اگر یکى از آنان دست به خیانت دراز کند و گزارش‌های مأموران پنهان تو پشتیبان هم در خیانتش بودند، همین گزارش‌ها تو را بس باشد. پس او را به‌جرم خیانت تازیانه بزن، و آنچه از خیانت به چنگ آورد، از او بازستان. سپس او را در جایگاه ذلّت و خوارى بنشان، و داغ خیانت را بر او بگذار، و طوق ننگ و بدنامى را به گردنش بیاویز.” (نامه 53 نهج البلاغه)

دولت و دستگاه‌های نظارتی بدانند که مردم پشتیبان آنها خواهند بود و یکی از ثمرات برخورد علوی با مدیران خائن، دلگرمی اکثریت مدیران خدوم خواهد بود”.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه