رفتن به بالا
  • Sunday - 17 July 2016 - 08:14
  • کد خبر : ۴۱۱۹۱
konkor

لینک کوتاه:
رئیس دانشگاه آزاد بردسیر:

آزمون سراسری سال1395 در نهایت دقت و امنیت در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: آزمون سراسری سال 1395، در شهرستان بردسیر در نهایت دقت و امنیت در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد. به گزارش هزار نیوز در بردسیر ؛ وحید خطیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در گفتگویی گفت: آزمون سراسری سال 1395 در پنج گروه آزمايشي «علوم رياضي و فني»، «علوم […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: آزمون سراسری سال 1395، در شهرستان بردسیر در نهایت دقت و امنیت در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد.

به گزارش هزار نیوز در بردسیر ؛ وحید خطیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در گفتگویی گفت: آزمون سراسری سال 1395 در پنج گروه آزمايشي «علوم رياضي و فني»، «علوم انسانی»، «هنر»، «علوم تجربی» و «زبان‌های خارجی» در کمال دقت، صحت و امنیت در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد.

وی افزود: در آزمون سراسری سال 1395 که از  24 الی 25 تیرماه جاری در چهار نوبت صبح و عصر برگزار شد، 828 داوطلب به رقابت پرداختند.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از عوامل اجرایی برگزار کننده این آزمون قدردانی کرد و گفت: این آزمون در کمال نظم و انضباط و آرامش برگزار شد.

 

خطیبی افزود: در حاشیه برگزاری آزمون سراسری سال 1395، امام جمعه، فرماندار و رئیس اداره آموزش و پرورش بردسیر از محل حوزه برگزاری آزمون  بازدید و مراتب قدردانی و رضایتمندی خود را اعلام کردند.

 

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه