رفتن به بالا
  • Sunday - 3 July 2016 - 12:01
  • کد خبر : ۴۰۳۹۶
13950315000462_PhotoA

لینک کوتاه:
شهباززاده استقلال هم نباشد هواداران او را دوست خواهند داشت

ابراهیمی: اگر فکر می‌کنید قراردادم میلیاردی می‌توانید در هیات فوتبال قراردادم را ببینید

هافبک استقلال گفت: امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که هواداران را خوشحال کنیم چرا که هواداران در این چند سال سختی‌های زیادی را متحمل شده و خیلی اذیت شدند.                                                  اخبار هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

هافبک استقلال گفت: امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که هواداران را خوشحال کنیم چرا که هواداران در این چند سال سختی‌های زیادی را متحمل شده و خیلی اذیت شدند.

                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ امید ابراهیمی پس از ثبت قراردادش با استقلال در هیأت فوتبال استان تهران در پاسخ به این سؤال که چرا امضای تمدید قراردادش با این تیم کش و قوس فراوانی داشت، گفت: مشکلی بابت امضای قرارداد نبود. خدا را شکر و خوشحالم که به عنوان یک بازیکن فوتبال این افتخار را دارم که باز هم پیراهن تیم بزرگ استقلال را بر تن کنم و به این موضوع افتخار می‌کنم.

وی ادامه داد:‌استقلال امسال از نظر بازیکن و فنی خوب بسته شده و امیدوارم با تلاش بچه‌ها و کادر فنی و البته مدیریت باشگاه شرایطی به وجود بیاید که هواداران را خوشحال کنیم چرا که هواداران در این چند سال سختی‌های زیادی را متحمل شده و خیی اذیت شدند.

ابراهیمی در ادامه تاکید کرد:افتخار می‌کنم که پیراهن استقلال را به تن می‌کنم و دوست دارم امسال فصل متفاوتی باشد. تیم خوبی بسته شده و همراه با مدیریت و حمایت اسپانسر و کادر فنی تلاش می‌کنیم تا نتیجه خوبی بگیریم.

وی در مورد اینکه آیا پیشنهادی نداشته که با استقلال تمدید کرده است، خاطرنشان کرد: پیشنهاد داشتم و خودم تصمیم گرفتم که در استقلال بمانم. از استقلال با من تماس گرفتند و به این جمع‌بندی رسیدم که در این تیم بمانم. با دوستانم هم مشورت کردم و وقتی خوب فکر کردم تصمیم به ماندن گرفتم و قراردادم را امضا کردم. پیشنهاداتی داشتم اما خودم تصمیم گرفتم بمانم و اگر فکر می‌کنید قراردادم میلیاردی است می‌توانید دفتر هیأت فوتبال و مبلغ ثبت شده را ببینید.

هافبک استقلال در مورد اینکه آیا در پیشنهادهایش با بن‌بست روبرو شده است، عنوان کرد: به بن‌بست نخوردم بلکه این تصمیم خودم است چون دوست دارم در استقلال بمانم. منصوریان هم تازه به این تیم آمده و با یکدیگر صحبت کردیم. استقلال تیم بزرگی است. این تیم را قلبا دوست دارم و امیدوارم سال خوبی داشته باشیم.

ابراهیمی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس به مهدی طارمی و رامین رضائیان به دلیل رفتن به ترکیه توهین کرده‌اند و آیا این اتفاق از سوی هواداران استقلال برای سجاد شهباززاده تکرار خواهد شد، عنوان کرد: هواداران ما یک مقدار احساسی هستند. بازیکن زمانی که در تیم حضور داشته با جان و دل زحمت کشیده و این رفتارها درست نیست. شهباززاده پسر بسیار خوبی است و برای استقلال خوب بازی می‌کند. او اگر امسال در استقلال هم نباشد هواداران دوستش دارند و از او حمایت می‌کنند.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه