رفتن به بالا
  • Saturday - 9 July 2016 - 09:55
  • کد خبر : ۴۰۷۳۳
c4a7b2deaa174c964027500d71264f31

لینک کوتاه:
امام جمعه شهرستان بردسیر:

کشف حجاب دریچه ای برای بی عفتی، برای بی تقوایی است

امام جمعه بردسیر : رضا خان قلدر در کشور ایران از ناحیه پیر استعمار انگلیس ماموریت یافته بود که با مظاهر اسلامی و ارزشهای اسلامی مبارزه کند. از جمله کشف حجاب بانوان که در حقیقت یک دریچه ای بود برای بی عفتی، برای بی تقوایی.                     […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام جمعه بردسیر : رضا خان قلدر در کشور ایران از ناحیه پیر استعمار انگلیس ماموریت یافته بود که با مظاهر اسلامی و ارزشهای اسلامی مبارزه کند. از جمله کشف حجاب بانوان که در حقیقت یک دریچه ای بود برای بی عفتی، برای بی تقوایی.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در شهرستان بردسیر در نماز جمعه این هفته با بیان اینکه روز دوشنبه به عنوان روز عفاف و حجاب نام گذاری شده است. ازتمام مردم شهرستان بخصوص بانوان بردسیری جهت شرکت در این اجتماع دعوت کردند.

دکتر تارم در ادامه فرمودند:رضا خان قلدر در کشور ایران از ناحیه پیر استعمار انگلیس ماموریت یافته بود که با مظاهر اسلامی و ارزشهای اسلامی مبارزه کند. از جمله کشف حجاب بانوان که در حقیقت یک دریچه ای بود برای بی عفتی، برای بی تقوایی، برای فساد اما  این کار رضا خان باعکس العمل به موقع و شایسته علما و حوزه ها و مراجع و به ویژه مرحوم آیت الله  حسین قمی و امام راحل (ره) و مرحوم بهلول مواجع شد. و با مقاومت زنان با عفت و محجبه ایران مواجه شد. در چنین روزی در مسجد گوهر شاد علما و مردم مشهد تحصن کردند که مورد حمله ی نیروهای منفور و وحشی رضاخان قلدر و ملعون واقع شدند تعداد زیادی کشته شدند. و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. و تعدادی هم زخمی و مجروح شدند. و این روز را روزحجاب و عفاف نام گذاری کردند.

ایشان فرمودند: یک مطلبی را در این زمینه خدمت شما که از خود این استعمار گران سفیرانگلستان واز یادداشتهای هن فر منتشر شده است خدمت شما عزیزان می خوانم تا اهمیت حجاب و عفاف بیشتر برای ما مشخص بشود. و بفهمیم چقدر این حجاب و عفاف برای غرب و برای آمریکا و اسرائیل بسیار خطرناک است. و از این حجاب و عفاف چقدر آنها میترسند و وحشت دارند و حاضر به مقابله هستند. سخن سفیر انگلستان این است. میگوید: ما اسپانیا را با شراب و فساد از مسلمانها پس گرفتیم. اینک باید سایر سرزمین ها نیز به  این دو وسیله نیرومند باز پس بگیریم. چه از طریق شراب و فساد. که یکی از مظاهر فساد همین برداشتن حجاب است. در صفحه 82ازدستورات کتاب ماموریت چنین آمده است: در مساله بی حجابی زنان باید پوشش فوق العاده ای به عمل آوریم تا زنان مسلمان به بی حجابی و رها کردن چادر مشتاق شوند. باید به استناد شواهد و دلائل تاریخی ثابت کنیم که پوشیدگی زن از دوران بنی عباس متداول شده و مطلقی سنت اسلام نیست. و باید این طوری جا بیاندازیم که مردم همسران پیامبر را بدون حجاب می دیدند. زنان صدراسلام در تمام شئون زندگی دوش به دوش مردان فعالیت داشتند. ترس از آنکه حجاب زن با تبلیغات وسیع از میان رفت  وظیفه ماموران ما آن است که جوانان را به عشق بازی و روابط جنسی نامشروع با زنان تشویق کنند. و بدین وسیله فساد را درجوامع اسلامی گسترش دهند .لازم است زنان غیر مسلمان کاملا بدون حجاب ظاهر شوند تا زنان مسلمان از آنان تقلید کنند. در صفحه 96 چنین آمده است نابود ساختن اقتصاد ملی ممالک اسلامی اعم از کشاورزی و راههای تحصیل درآمد برای ادامه زندگی برای حصول این مقصود درهم شکستن سدها پر کردن بستر رودخانه ها پوشش در ایجاد روحیه سهل انگاری، تن آسایی در آحاد مردم و تقویت حس تنفر و بیزاری از پرداختن به امور تولیدی. بالا بردن سطح استعمال تریاک و سایر مواد مخدر از طریق گشایش مراکز تفریح و قهوه خانه. این واقعا معلوم می شود که آنها چقدر دارند تلاش می کنند. امروزه هم ما می بینیم از طرق مختلف به ویژه از فضاهای مجازی وماهوارها برای رسیدن به این مقصودشان که انشاءالله با هوشیاری و بیداری با زنان و دختران ما این توطئه های دشمنان خنثی شود.

 

انتهای متن/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه