رفتن به بالا
  • Sunday - 17 July 2016 - 11:24
  • کد خبر : ۴۱۲۷۸
13950427062103498150724

لینک کوتاه:
سفر کاپیتان تیم ملی به قطر

احتمال انتقال قرضی دژاگه به تیمی دیگر

روزنامه الوطن قطر از سفر کاپیتان تیم ملی ایران به دوحه جهت مشخص کردن وضعیت فصل آینده‌اش خبر داد.                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نيوز؛ […]

به گزارش هزار نیوز ؛

روزنامه الوطن قطر از سفر کاپیتان تیم ملی ایران به دوحه جهت مشخص کردن وضعیت فصل آینده‌اش خبر داد.

                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛ روزنامه الوطن قطر با انتشار خبری از حضور جراردو پیلوسو، سرمربی جدید و اروگوئه‌ای العربی در محل تمرینات این تیم نوشت: خیمینیز، هافبک شیلیایی که تابعیت فلسطینی را پذیرفته است بامداد امروز وارد دوحه شد تا به تمرینات العربی ملحق شود.

به نوشته این روزنامه قطری خیمیمنز جایگزین اشکان دژاگه می‌شود و ملی‌پوش ایرانی نیز به قطر خواهد آمد تا در تمرینات العربی شرکت کند.

الوطن در ادامه این خبر نوشت: با توجه به قرارداد اشکان دژاگه با باشگاه العربی انتظار می‌رود که وضعیت آینده او توسط مدیران این باشگاه مشخص شود. شاید با توافق طرفین دژاگه به صورت قرضی به تیم دیگری انتقال یابد.

انور دیبا، مهاجم هلندی العربی نیز امروز در این باشگاه حضور خواهد یافت تا وضعیت او همانند دژاگه مشخص شود. به احتمال زیاد دیبا همچنان به بازی قرضی در تیم‌های دیگری ادامه خواهد داد. او فصل گذشته از سوی باشگاه العربی در اختیار الخریطات قرار گرفته بود.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه