رفتن به بالا
  • Sunday - 10 July 2016 - 11:54
  • کد خبر : ۴۰۸۲۴
139305031117207263280574

لینک کوتاه:
جام شهدا

احتمال تغییر برنامه جام شهدا به دلیل اردوی پرسپولیس/ تراکتورسازی برگزار کننده افتتاحیه؟

اردوی پرسپولیسی‌ها در اوکراین احتمالاً برنامه مسابقات جام شهدا را تغییر خواهد داد.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش  هزار نیوز؛رقابت‌های جام شهدا با حضور پرسپولیس، […]

به گزارش هزار نیوز ؛

اردوی پرسپولیسی‌ها در اوکراین احتمالاً برنامه مسابقات جام شهدا را تغییر خواهد داد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش  هزار نیوز؛رقابت‌های جام شهدا با حضور پرسپولیس، پدیده خراسان، تراکتورسازی و ماشین‌سازی تبریز در تهران برگزار خواهد شد و سازمان لیگ ورزشگاه تختی را برای برگزاری این بازی‌ها در نظر گرفته است.

قرار است این مسابقات در روزهای 26 و 27 تیرماه برگزار شود و تیم‌های برنده و بازنده هم 30 و 31 تیرماه دیدارهای رده‌بندی و فینال مسابقات را برگزار خواهند کرد.

سازمان لیگ که با همکاری سازمان بنیاد شهید این مسابقات را برگزار می‌کند، در نظر داشت تیم پرسپولیس همراه با ماشین‌سازی در بازی افتتاحیه حضور پیدا کنند، اما احتمالاً اردوی سرخپوشان در اوکراین این برنامه را تغییر دهد.

پرسپولیسی‌ها از 11 تیرماه راهی اردوی 14 روزه اوکراین شدند و با توجه به اینکه پنجشنبه به تهران باز می‌گردند به دلیل خستگی شاید با برگزاری بازی در روز شنبه مخالف باشند.

طبق اعلام حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ، قرار است جلسه‌ای در سازمان لیگ برگزار شده و احتمالاً درباره بازی افتتاحیه تصمیم جدیدی گرفته خواهد شد و تراکتورسازی و پدیده برگزار کننده دیدار افتتاحیه خواهند بود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه