رفتن به بالا
  • Sunday - 3 July 2016 - 11:05
  • کد خبر : ۴۰۳۶۶
13940603000534_PhotoA

لینک کوتاه:
وزیر کشور:

اختیارات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به استانداران داده می‌شود

وزیر کشور گفت: اختیارات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به استانداران استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی داده می‌شود.                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛، عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آسیب‌های اجتماعی مسأله مهمی است هرچند در این زمینه از نرم متوسط جهانی پایین‌تر هستیم، اما این […]

به گزارش هزار نیوز ؛

وزیر کشور گفت: اختیارات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به استانداران استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی داده می‌شود.

                                               اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛، عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آسیب‌های اجتماعی مسأله مهمی است هرچند در این زمینه از نرم متوسط جهانی پایین‌تر هستیم، اما این را هم قبول نمی‌کنیم.

وی بیان داشت: در استان کرمان طی دو سال و نیم گذشته گام‌های خوبی در حوزه مقابله با موادمخدر برداشته شده است و این پیشنهاد را داریم که کرمان پایلوت آسیب‌های اجتماعی باشد.

وزیر کشور ادامه داد: مردم را باید مشارکت جدی دهیم، زیرا مردم محور اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی هستند.

رحمانی‌فضلی ابراز داشت: همه اختیارات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به بنده داده شده است و ما این اختیارات را به استان‌ها می‌دهیم و تاکنون 50 اختیار به استانداران داده شده است.

وی اضافه کرد: استانداران سه استان پایلوت اقتصاد مقاومتی که الگو هستند با هم نشسته‌اند و پیشنهادات جدیدی برای اخذ اختیارات داده‌اند تا این اختیارات را اخذ کنیم و به کار بریم.

وزیر کشور افزود: ستاد فنی در وزارت کشور راه‌اندازی شده است و نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌ها عضو هستند و موضوعاتی که در حد من و استان نباشد توسط دستگاه‌ها پیگیری می‌شود.

رحمانی‌فضلی افزود: در دولت این مصوبه جدید را داریم که اختیارات به دستگاه‌های اجرایی متناظر داده شود، اما همه اختیارات قابل واگذاری نیست.

وی ادامه داد: طرح ساماندهی اتباع بیگانه را آغاز کرده‌ایم و اتباع بیگانه غیرمجاز به افغانستان عودت داده می‌شوند و این در حالی است که افراد مجاز با سهولت می‌توانند به کشور ما وارد شوند.

وزیر کشور با اشاره به اینکه توافقات خوبی با دولت افغانستان داشته‌ایم، خاطرنشان کرد: سپاه نیز فعالیت خوبی را با اعتبارات مناسبی که اختصاص داده شده در مرز شرقی آغاز کرده است.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه اجلاس کمیسیون مشترک ایران و افغانستان را ماه آینده برگزار می‌کنیم، ابراز داشت: میزان عودت اتباع بیگانه در سال 94 دو برابر سال 93 بوده است.

وی در پاسخ به سئوالی درباره حقوق‌های میلیونی بعضی از مدیران تصریح کرد: هر کس در هر دولت و هر زمانی تخلفی انجام دهد، باید با آن برخورد شود، اما زمانی که یک موضوع سیاسی شود، اصل موضوع از بین می‌رود و یا از مسیرش منحرف می‌شود و موضوع دریافت‌ها باید در مسیر قانونی پیگیری شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه