رفتن به بالا
  • Saturday - 9 July 2016 - 08:55
  • کد خبر : ۴۰۷۱۴
652642_278

لینک کوتاه:

استقبال از پیکر کیارستمی در فرودگاه امام خمینی (ره) + عکس

همزمان با حضور چهره های هنری در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، زمان فرود هواپیمای حامل پیکر عباس کیارستمی، از فیلمسازان کشورمان مشخص شد. به گزارش هزار نیوز ؛ هواپیمای حامل پیکر کیارستمی که از فرانسه عازم ایران است، ساعت 22 در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تهران به زمین می نشیند. در همین راستا، برخی هنرمندان کشورمان […]

به گزارش هزار نیوز ؛
همزمان با حضور چهره های هنری در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، زمان فرود هواپیمای حامل پیکر عباس کیارستمی، از فیلمسازان کشورمان مشخص شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ هواپیمای حامل پیکر کیارستمی که از فرانسه عازم ایران است، ساعت 22 در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تهران به زمین می نشیند.
در همین راستا، برخی هنرمندان کشورمان از جمله اصغر فرهادی، رخشان بنی‌اعتماد، حبیب رضایی، نظام‌الدین کیایی، مجتبی میرطهماسب،شهاب حسینی،حمید فرخ نژاد، امیر عابدی، مسعود کیمیایی، ابوالحسن داودی، مسعود اطبایی، همایون اسعدیان، حامد بهداد، فرشته طائرپور، محمدرضا اصلانی و…  نیز برای استقبال از پیکر این فیلمساز سرشناس راهی فرودگاه شده اند.
هواپیمای حامل پیکر عباس کیارستمی لحظاتی قبل در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به زمین نشست.

استقبال از پیکر کیارستمی در فرودگاه امام خمینی (ره) + عکس

ایوبی در سخنان کوتاهی از حضور هنرمندان در این برنامه قدردانی کرد و گفت: در این لحظات سخت و تلخ از همه کسانی که همکاری کردند تا کیارستمی این‌گونه استقبال شود، تشکر می کنم. ما امروز گوهری گران بها را به خاک می سپاریم.

وی ادامه داد: کیارستمی پرکارترین مردی بود که در عمرم دیدم. ما به کیارستمی قول می دهیم که کارهایش بر زمین نماند.

استقبال از پیکر کیارستمی در فرودگاه امام(ره) + عکس

 رضا میرکریمی نیز در این مراسم گفت: در این چند روز را سعی کردم واژه خداحافظ را به کار نبرم. حالا می‌گویم سلام استاد خوش آمدی به وطن. عباس کیارستمی خسته نمی‌شد. مرد خستگی ناپذیری بود در زمینه کار و اگر خسته شد فقط به خاطر بیماری بود. عکس‌العمل‌ها نشان داد که مردم وقتی با مردی که برایشان در دنیا آبرو خریده است مواجه می‌شوند، دوست دارند از او قدردانی کنند.

استقبال از پیکر کیارستمی در فرودگاه امام(ره) + عکس

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه