رفتن به بالا
  • Monday - 4 July 2016 - 12:46
  • کد خبر : ۴۰۵۰۸
911301_PhotoA

لینک کوتاه:
مدیرکل کمیته امداد کرمان خبر داد

استقرار ۵۰۰ پایگاه برای جمع‌آوری فطریه در کرمان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کرمان گفت: برای جمع‌آوری فطریه ۵۰۰ پایگاه ثابت و سیار در سطح استان کرمان در نظر گرفته شده است که ۴۵ پایگاه در شهر کرمان مستقر هستند.                                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کرمان گفت: برای جمع‌آوری فطریه ۵۰۰ پایگاه ثابت و سیار در سطح استان کرمان در نظر گرفته شده است که ۴۵ پایگاه در شهر کرمان مستقر هستند.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ یحیی صادقی صبح امروز در نشست خبری اظهار داشت: برای جمع‌آوری فطریه  500 پایگاه ثابت و سیار در سطح استان کرمان در نظر گرفته شده است که 45 پایگاه در شهر کرمان مستقر هستند.

وی با اشاره به توزیع 213 هزار پاکت جمع آوری فطریه روزه در استان کرمان ادامه داد: شماره حساب 2203136105 بانک تجارت و سامانه تلفن‌ همراه #1*8877* نیز برای جمع‌آوری فطریه در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کرمان افزود: سال گذشته 500 میلیون تومان فطریه در استان کرمان جمع‌آوری شد که در مناطق خودشان هزینه شده است.

صادقی ابراز داشت: در سطح استان کرمان 98 هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد هستند که جمعیتی حدود 232 هزار نفر را تشکیل می‌دهند و در امداد دارای پرونده هستند.

وی بیان داشت: 54 هزار مورد از مجموع خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد کرمان به سرپرستی زنان اداره می‌شوند که با توجه به درصد آن نگرانی ایجاد می‌کند.

صادقی با اشاره به اینکه 15 هزار زن سرپرست خانوار زیر 45 سال سن دارند، عنوان کرد: اکثر این زنان به دلیل فوت سرپرست خانواده خود، زیرپوشش کمیته امداد قرار گرفته و سرپرستی خانواده را عهده‌دار شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: از محوری‌ترین کارهای کمیته امداد اشتغال و خودکفایی مددجویان است و سال گذشته در این زمینه برای 5 هزار و 510 نفر شغل با اعتبار بالای 67 میلیارد تومان ایجاد شده که این روال در سال‌های گذشته هم وجود داشته است.

وی تصریح کرد: در استان کرمان دیدگاه خوبی نسبت به امداد وجود دارد و از طرح‌های اشتغالزایی آن استقبال می‌کنند، چون می‌دانند با صداقت کار آغاز شده و میزان خطا و اشتباه در آن بسیار ناچیز است.

صادقی عنوان کرد: از طرف دیگر میزان اعتبار مورد نیاز برای ایجاد اشتغال در امداد بسیار کم است و حتی با 5 میلیون تومان کار خود را آغاز می‌کنند.

وی ادامه داد: کمیته امداد ماموریت خود را بر محرومیت‌زدایی گذاشته است و تمام توان و ظرفیت خود را در این زمینه به کار می‌گیرد، اما در این مسیر نیازمند حضور دیگر دستگاه‌ها و خیران است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خاطرنشان کرد: مسیر کاری و ماموریت کمیته امداد مشخص است و افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند در این زمینه حضور یابند.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه