رفتن به بالا
  • Saturday - 2 July 2016 - 12:23
  • کد خبر : ۴۰۲۱۰
139504121157364688053574

لینک کوتاه:
یورو ۲۰۱۶ - فرانسه

استورارو جای دروسی را در قلب ترکیب آتزوری می‌گیرد

در شرایطی که به موقع تمام شدن ریکاوری هافبک رم برای رسیدن به بازی حساس تیم ملی کشورش برابر آلمان شبیه یک معجزه به‌نظر می‌رسد، هافبک یوونتوس جای او را در ترکیب آتزوری خواهد گرفت.                                         […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در شرایطی که به موقع تمام شدن ریکاوری هافبک رم برای رسیدن به بازی حساس تیم ملی کشورش برابر آلمان شبیه یک معجزه به‌نظر می‌رسد، هافبک یوونتوس جای او را در ترکیب آتزوری خواهد گرفت.

                                             اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ با توجه به شدت مصدومیت دانیله دروسی که در بازی اخیر تیم ملی ایتالیا برابر اسپانیا در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 به آن دچار شد، او به یک ریکاوری معجزه‌آسا نیاز دارد تا بتواند خودش را به بازی امشب (شنبه) آتزوری و ژرمن‌ها برساند و به این ترتیب انتظار می‌رود که استفانو استورارو در ترکیب لاجوردی‌پوشان برابر آلمانی که به احتمال فراوان با ترکیبی دست نخورده پای به میدان می‌‌گذارد، بازی کند.

آنتونیو کونته، سرمربی تیم ملی ایتالیا برای بازی امشب تیمش نه تنها آنتونیو کاندروا را در اختیار ندارد، بلکه از تیاگو موتای دو اخطاره نیز نمی‌تواند استفاده کند. در این بین دروسی هم به فهرست بازیکنان مصدوم ایتالیا اضافه شده است، اما آخرین گزارش‌ها از وضعیت او حاکی از آن هستند که هافبک رم در تمرینات روز گذشته آتزوری حضور داشته و وضعیتش آنقدرها هم وخیم نبوده است.

کونته هم در کنفرانس خبری قبل از بازی گفت که وضعیت دروسی آنقدرها بد نیست، اما رسانه‌های ایتالیایی اطمینان دارند که سرمربی پیشین یوونتوس ریسک نخواهد کرد و دروسی را در ترکیب اصلی قرار نخواهد داد. در فهرست 23 نفره ایتالیا، استورارو تنها گزینه باقیمانده برای پر کردن میانه میدان است، به‌خصوص که آلساندرو فلورنزی باید به سمت راست برود تا جای کاندروا را پر کند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه