رفتن به بالا
  • Sunday - 17 July 2016 - 10:15
  • کد خبر : ۴۱۲۲۹
139504270935427628151124

لینک کوتاه:
۳۱ تیرماه صورت می‌گیرد

افتتاح اولین مدارس شبانه‌روزی حفظ قرآن تهران با سخنرانی آیت‌الله صدیقی

نخستین مدارس شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم تهران ۳۱ تیرماه با سخنرانی امام‌جمعه موقت تهران و اجرای برنامه توسط قاریان و حافظان ممتاز کشورمان شروع به کار می‌کنند.                                                   اخبار هزار نیوز  را […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نخستین مدارس شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم تهران ۳۱ تیرماه با سخنرانی امام‌جمعه موقت تهران و اجرای برنامه توسط قاریان و حافظان ممتاز کشورمان شروع به کار می‌کنند.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛ مراسم افتتاحیه دو مدرسه شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم و تفسیر که یک واحد برای برادران و یک واحد برای خواهران است، 31 تیرماه در تهران با حضور آیت‌الله صدیقی، امام جمعه موقف تهران و اجرای برنامه حفظ توسط مجتبی علیرضالو و سید مرتضی هاشمی، قاریان بین‌المللی کشورمان برگزار خواهد شد.

برای نخستین بار در شهر تهران دو مدرسه شبانه‌روزی حفظ و تفسیر یکساله قرآن راه‌اندازی می‌شود، این در حالی است که تاکنون چنین مدارسی در شهر تهران وجود نداشته است.

مؤسسه قرآنی بیت‌الأحزان سال 75 در روستایی در استهبان فارس راه‌اندازی شد و در ابتدا با حداقل امکانات و بدون پشتوانه مادی فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرد و با گسترش فعالیت‌های خود به سراسر کشور توانسته است یک‌هزار و 400 حافظ کل قرآن تربیت کند.

به گزارش تسنیم مقام معظم رهبری بارها و بارها به حمایت دولت از دستگاه‌ها و نهادهای خودجوش فرهنگی و انقلابی تأکیده کرده‌اند، حال که تربیت حافظ قرآن یکی از دغدغه‌های معظم له است، امید است که ارگان و نهادهای دولتی توجه بیشتری به این فعالیتهای خودجوش و انقلابی داشته باشند و با تمام وجود جهت حمایت مالی و معنوی از آنان وارد میدان شوند.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه