رفتن به بالا
  • Tuesday - 12 July 2016 - 09:33
  • کد خبر : ۴۱۰۰۲
126140_Orig

لینک کوتاه:
حسن پور نماینده مردم بردسیر:

افشاکنندگان فیش های حقوقی نباید اخراج شوند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید برلزوم رعایت عدالت در پرداخت حقوق، مزایا و وام به کارکنان گفت:اگر کارمندی مدارکی مبنی بر اخراج از کار، به واسطه افشای فیش حقوق دارد، ارائه دهد تا به این موضوع رسیدگی شود. به گزارش هزار نیوز ؛ شهباز حسن پور نماینده مردم بردسیر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید برلزوم رعایت عدالت در پرداخت حقوق، مزایا و وام به کارکنان گفت:اگر کارمندی مدارکی مبنی بر اخراج از کار، به واسطه افشای فیش حقوق دارد، ارائه دهد تا به این موضوع رسیدگی شود.

به گزارش هزار نیوز ؛ شهباز حسن پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی درخصوص رسیدگی به تخلف های صورت گرفته در زمینه پرداخت حقوق های غیرمتعارف گفت:با توجه به تاکیدات مسئولان نظام جمهوری اسلامی باید به وضعیت پرداخت حقوق های غیرمتعارف به صورت جدی رسیدگی شود.

 

نمانیده مردم سیرجان و بردسیر درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:در برخی اخبار شنیده می شو،افشاکنندگان فیش حقوق های غیرمتعارف اخراج شدند که پیگیری های انجام شده بیانگر این است این خبر صحت ندارد.

 

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود: مسئولان دولتی از افشاکنندگان فیش حقوق های غیرمتعارف استقبال کرده اند به دلیل اینکه انجام این مهم در راستای فراهم شدن شرایط برای جلوگیری از تخلف است و به ایجاد شفافیت اقتصادی منتهی می شود،بنابراین اگر کارمند یا کارگری مدارکی مبنی بر اخراج از کار و یا برخورد،به واسطه افشای فیش حقوقی اش دارد،به مجلس ارائه دهد تا به این موضوع رسیدگی شود.

 

حسن پور بیگلری،افزود:علاوه بر رسیدگی به پرداخت حقوق های غیرمتعارف در قوای مجریه و قضائیه،رئیس مجلس نیز دستور ویژه در این رابطه صادر کرده اند وکارها در کمیسیون اصل 90 مجلس دراین زمینه درحال پیگیری است.

 

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:باید اقدامات عملی درخصوص رعایت عدالت در پرداخت حقوق و مزایا و وام به کارکنان در تمامی سازمانها انجام شود ودر این رابطه بازنگری در قوانین و مقررات لازم است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه