رفتن به بالا
  • Saturday - 2 July 2016 - 10:43
  • کد خبر : ۴۰۱۷۴
hhh431

لینک کوتاه:
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر:

اقدامات فرهنگی در بحث مبارزه با مواد مخدر ضروری است

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر گفت: اقدامات فرهنگی در بحث مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از این بلای خانمان سوز ضروری بوده و امیدواریم با همكاری تمامی سازمان ها و نهادها بتوانیم جلوی این بلای خانمان سوز را بگیریم. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ سرگرد سید علی حسینی جانشين فرمانده انتظامی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر گفت: اقدامات فرهنگی در بحث مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از این بلای خانمان سوز ضروری بوده و امیدواریم با همكاری تمامی سازمان ها و نهادها بتوانیم جلوی این بلای خانمان سوز را بگیریم.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ سرگرد سید علی حسینی جانشين فرمانده انتظامی شهرستان بردسير در نشست شورای اداری این شهرستان گفت: مواد مخدر، اعتیاد و معتاد سه ضلع مثلثی را تشكیل می دهند كه سایه خود را بر جامعه گسترده اند و هر روز بیش از روز قبل توجه مردم را به خود جلب می كنند.

وی افزود: اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر به مثابه یك مسئله اجتماعی پدیده ای است كه همراه با آن توانایی جامعه در سازمان یابی و حفظ نظم موجود از بین می رود و باعث دگرگونی هایی در ساختار جامعه و نظام اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جامعه می شود.

جانشین فرمانده انتظامی بردسیر با توجه به اهمیت موضوع یاد آور شد: مساله مواد مخدر به قدری اهمیت دارد كه سازمان بهداشت جهانی آن را یكی ازتهدید هاو چالش های اساسی پیش روی جامعه قرار داده است.

حسینی افزود : باید به جای تاكید بر درمان بر پیشگیری متمركز شویم زیرا در محیط بیماری زا هر پیشرفتی كه در درمان حاصل شود تحلیل می رود.

وی در پایان خاطر نشان کرد : اقدامات فرهنگی در بحث مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از این بلای خانمان سوز ضروری بوده و امیدواریم با همكاری تمامی سازمان ها و نهادها بتوانیم جلوی این بلای خانمان سوز را بگیریم.

انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه