رفتن به بالا
  • Saturday - 9 July 2016 - 09:28
  • کد خبر : ۴۰۷۳۱
635845883367941843

لینک کوتاه:
امام جمعه شهرستان بردسیر تاکید کرد:

امیدواریم منظور از تروریسم در توافق FATF مشخص شود/این تعهد بسیار ننگ آوری است

امام جمعه شهرستان بردسیر گفت: امیدواریم منظور از تروریسم در توافق FATF مشخص بشود ؛ اگر واقعا منظور از تروریسم حزب الله و امثال آن است ؛ خب قطعا این قرار داد  و این تعهد چنین باشد این تعهد بسیار ننگ آوری است.                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام جمعه شهرستان بردسیر گفت: امیدواریم منظور از تروریسم در توافق FATF مشخص بشود ؛ اگر واقعا منظور از تروریسم حزب الله و امثال آن است ؛ خب قطعا این قرار داد  و این تعهد چنین باشد این تعهد بسیار ننگ آوری است.

                                                             اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

حجت الاسلام و المسلمین دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر در گفتگو با خبرنگار هزار نیوز  ؛  در رابطه با FATF  گفت:  زمزمه هایی مبنی بر توافق بانک مرکزی با سازمان بین المللی پول شویی به گوش میرسد که قرار داد آن هم معروف به FATF  شده است.

 

وی ادامه داد: در این قرار داده ، قرار است با پول شویی مبارزه شود ؛ که اگر مبارزه با پول تروریسم باشد ؛ این قرارداده خوبی است.

 

نماینده ولی فقیه در شهرستان بردسیر تصریح کرد: اما اگر  واقعا منظور از تروریسم همان چیزی است که در منطق آنها است یعنی حزب الله، یعنی امثال انصارالله در یمن، حزب الله در لبنان ومقاومت در فلسطین و غزه و مردم مبارز و حق جوی عراق و کنار گذاشتن نیروهای با ارزشی که امروز با نام مقدس سپاه قدس از ارزشهای اسلامی و از مستضعفین حمایت می کنند ، این یک قرارداده فاجعه خواهد بود.

 

وی افزود: اگر واقعا منظور از تروریسم اینها هستند خب قطعا این قرار داد  و این تعهد چنین باشد این تعهد بسیار ننگ آوری است.

 

حجت الاسلام واالمسلمین دکتر تارم با اشاره به اینکه قطعا ملت ما، امت ما به بهانه اینکه با غرب با آمریکا قرارداد تجاری و بانکی داشته باشیم اینها را نمیپذیرد ؛ ادامه داد: این می شود مبارزه برعلیه انقلاب و زیر پا گذاشتن اهداف انقلاب و شعارهای انقلاب و دست کشیدن از ارزشهای انقلابی همان چیزی که مقام معظم رهبری در ملاقات هایشان مرتب می فرمودند: روحیه انقلابی را باید حفظ کرد به حوزهای علمیه توصیه می کردند، به شورای نگهبان، به مجلس خبرگان رهبری توصیه می کردند، به دانشجویان و اساتید دانشگاه و دیگران مرتب  امسال توصیه می کنند که انقلابی بودن خودتان راحفظ کنید.

وی در پایان خاطر نشان کرد:  واقعا اگر چنین باشد که امیدواریم چنین نباشد و منظور از تروریسم در این توافق نامه مشخص بشود ؛ روشن بشود که ما این اصول خودمان که اصول انقلاب است اصول اسلام است اصول امام است که اینها را با این قرار دادهای این چنینی زیر پا نگذاریم.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه