رفتن به بالا
  • Sunday - 3 July 2016 - 10:00
  • کد خبر : ۴۰۳۵۳
139504130934461998058824

لینک کوتاه:
مسئول صهیونیست:

امید اعراب برای کشور فلسطینی را باید ریشه کن کرد

یک مسئول بلندپایه رژیم صهیونیستی گفت که باید امید اعراب برای تشکیل کشوری فلسطینی را ریشه کن کرد.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛ […]

به گزارش هزار نیوز ؛

یک مسئول بلندپایه رژیم صهیونیستی گفت که باید امید اعراب برای تشکیل کشوری فلسطینی را ریشه کن کرد.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ ایلی بن داهان معاون وزیر امنیت رژیم اسرائیل از فراکسیون افراطی و تندروی “خانه یهودی” از مدارس این رژیم خواست تا دانش آموزان را  اینگونه آموزش دهند که “اشغالگری وجود ندارد”

وی عملیات مقاومت فلسطین را به زعم خود “تروریسم” خواند و در انتقاد از گفته های برخی صهیونیست ها درباره اشغالگری گفت: “این ادعا که تروریسم نشات گرفته از اشغالگری یا نبود امید است، یعنی آنطور که برخی از افراد بعد از عملیات اخیر تل آویو مدعی شدند، دروغ است و باید کلا آن را رد کرد”.

بن دعان مدعی شد که درگیری بین اعراب و رژیم اسرائیل بر سر زمین نیست چرا که به زعم او، “روندی از 150 سال پیش در جریان است و از آن زمان متوقف نشده است و البته اشغالگری در آن زمان نبوده است.

این مسئول صهیونیست بار دیگر ادعای تروریستی بودن عملیات مقاومت فلسطین را تکرار کرد و گفت: “تروریسم نشات گرفته از تنفر علیه اسرائیلی ها و این ایمید است که با کمک به این تروریسم، دشمنان ما موفق خواهند شد تا ما را از این سرزمین بیرون کنند”.

انتهای پیام/منبع؛تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه