رفتن به بالا
  • Sunday - 17 July 2016 - 08:25
  • کد خبر : ۴۱۱۹۳
1823284369

لینک کوتاه:
رئیس پلیس فتا کرمان مطرح کرد؛

انتشار عکس های خصوصی راه انتقام دختر جوان از رقیب عشقی

دختر جوانی که عکس های یک دختر دیگر را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده بود توسط پلیس فتا کرمان شناسایی شد. به گزارش هزار نیوز ؛ سرهنگ “کامبیز اسماعیلی”رئیس پلیس فتا کرمان  گفت: در پی مراجعه یک خانم مبنی بر انتشار عکس های خصوصی در شبکه اجتماعی اینستاگرام پرونده ای در این خصوص در پلیس فتا […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دختر جوانی که عکس های یک دختر دیگر را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده بود توسط پلیس فتا کرمان شناسایی شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ سرهنگ “کامبیز اسماعیلی”رئیس پلیس فتا کرمان  گفت: در پی مراجعه یک خانم مبنی بر انتشار عکس های خصوصی در شبکه اجتماعی اینستاگرام پرونده ای در این خصوص در پلیس فتا تشکیل شد.

وی افزود:با توجه به اظهارات شاکی دختر خانمی که در لیست دنبال کنندگان (follower) وی بوده است اقدام به این عمل کرده و با پیامی به این مضمون که انتقام ربودن عشقم رو ازت گرفتم وی را از این ماجرا باخبر می کند.

اسماعیلی بیان کرد: کارشناسان پلیس فتا با توجه به توان علمی و با استفاده از امکانات فنی و پلیسی موفق به شناسایی متهم شدند و وی طی احضاریه‌ای به پلیس فتا فراخوانده شد و به با توجه به مستندات موجود به این عمل اعتراف کرد.

وی اظهار داشت: این خانم در اعترافات خود گفته است که نامزد شاکی مدت ها قبل به وی قول ازدواج داده است اما با توجه به اینکه خانواده نامزد سابق وی با این ازدواج مخالف بوده اند ازدواج آنها به هم خورده است و نامزد وی با فرد شاکی قرار ازدواج می گذارد. بنابراین زمینه انتقام جویی را برای وی فراهم کرده است.

سرهنگ اسماعیلی در پایان گفت:شاکی بدون اینکه متهم آشنا باشد فقط صرف اینکه وی خانم بوده او را به لیست دنبال کنندگان خود اضافه کرده و با این کار عملا تمام اطلاعات اکانت خود را در اختیار متهم قرار داده بود.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه