رفتن به بالا
  • Sunday - 3 July 2016 - 11:55
  • کد خبر : ۴۰۳۹۲
13950408000110_PhotoA

لینک کوتاه:
یورو 2016

انگلیس به دنبال یک مربی جوان و پر انرژی است

مقامات فوتبال انگلیس به دنبال یک مربی جوان و پر انرژی هستند تا روحیه از دست رفته و هویت فوتبال بریتانیا را به تیم ملی آنها باز گرداند.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛در پی ناکامی تیم ملی فوتبال انگلیس در یورو 2016 اتحادیه فوتبال این کشور در […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مقامات فوتبال انگلیس به دنبال یک مربی جوان و پر انرژی هستند تا روحیه از دست رفته و هویت فوتبال بریتانیا را به تیم ملی آنها باز گرداند.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛در پی ناکامی تیم ملی فوتبال انگلیس در یورو 2016 اتحادیه فوتبال این کشور در تلاش است تا گزینه بعدی مربیگری در تیم ملی فوتبال انگلیس را هر چه سریعتر معرفی کند و وقفه‌ای در این موضوع ایجاد نشود. در این مدت نام‌هایی چون آلن شیرر، بنیتس و آرسن ونگر بر سر زبان‌ها افتاده اما گاردین در چاپ امروز خود به تماس اتحادیه فوتبال انگلیس با سر آلکس فرگوسن اشاره کرده و آورده است: از فرگوسن خواسته شده نام چند مربی جوان و خوش آتیه را به آنها بدهد تا روی فهرست معرفی شده او، مطالعه کنند.

در بیانیه تازه اتحادیه فوتبال انگلیس نیز این تغییر رویه به چشم می خورد و آمده است: به یک مربی جوان نیاز داریم تا روحیه از دست رفته را ه تیم باز گرداند و با انرژی خودش بار دیگر به فوتبال انگلیس انرژی بدهد.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه