رفتن به بالا
  • Saturday - 16 July 2016 - 11:47
  • کد خبر : ۴۱۱۷۱
139308071401175803951454

لینک کوتاه:
معاون صنعت و معدن استان کرمان:

بالغ بر ۵۶ هزار واحد صنفی ثبت شده در استان کرمان وجود دارد

معاون بازرگانی و توسعه تجارت اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: کل واحدهای صنفی ثبت شده در سایت سازمان ۵۶ هزار و ۸۰۰ واحد است که نسبت به دو سال قبل افزایش داشته است.                                       […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون بازرگانی و توسعه تجارت اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: کل واحدهای صنفی ثبت شده در سایت سازمان ۵۶ هزار و ۸۰۰ واحد است که نسبت به دو سال قبل افزایش داشته است.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛مصطفی زریسفی با بیان اینکه تورم کالا و مایحتاج عمومی استان کرمان کمتر از تورم عمومی کشور است اظهار داشت: با توجه به رکودی که وجود دارد با افزایش تشکیل واحدهای صنفی در استان روبرو هستیم.

معاون بازرگانی و توسعه تجارت اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه تا پایان سال 92 بیش از 47 هزار واحد صنفی در استان وجود داشت ادامه داد: تا پایان سال 93 نیز 54 هزار و 700 واحد صنفی با مجوز در استان تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه تا پایان سال 94 و تا روز 21 تیر 95 تعداد 56 هزار و 800 واحد صنفی رسمی در استان کرمان تشکیل شده که در سایت به ثبت رسیده است اظهار داشت: این آمار نشان می‌دهد با توجه به رکودی که در بازار وجود دارد، گرایش مردم به سمت ایجاد واحد صنفی زیاد است.

زریسفی در رابطه با مصوبات کمیسیون تنظیم بازار هفته گذشته استان گفت: در این جلسه افزایش نرخ 20 درصدی کرایه سرویس مدارس کرمان مصوب شد.

معاون بازرگانی و توسعه تجارت اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان تصریح کرد: این مصوبه به پیشنهاد کارگروه ماده 18 شهرستان کرمان و با بررسی در جلسه و نظر موافق اکثریت اعضای کمیسیون تنظیم بازار استان کرمان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از دستور کار جلسه در ارتباط با تامین فرم لباس مدارس کرمان بود خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد، تأمین فرم لباس مدارس دانش‌آموزان توسط اتحادیه صنف خیاطان استان انجام گیرد و آموزش و پرورش و سایر ارگانها و افرادی که قصد همکاری دارند به این اتحادیه مراجعه کنند.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه