رفتن به بالا
  • Wednesday - 20 July 2016 - 09:07
  • کد خبر : ۴۱۴۵۳
139504271656301368156414

لینک کوتاه:
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس

باید بدون اغماض با تخلفات «حسین فریدون» برخورد شود/ نمایندگان رانت‌خواری برادر‌ رئیس‌جمهور را پیگیری می‌کنند

احمد بیگدلی با تأکید بر اینکه نمایندگان ملت رانت‌خواری حسین‌ فریدون را پیگیری می‌کنند، گفت که باید بدون اغماض با تخلفات برادر رئیس‌جمهور برخورد شود.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

احمد بیگدلی با تأکید بر اینکه نمایندگان ملت رانت‌خواری حسین‌ فریدون را پیگیری می‌کنند، گفت که باید بدون اغماض با تخلفات برادر رئیس‌جمهور برخورد شود.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛احمد بیگدلی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی درباره ویژه‌خواریهای اخیر «حسین فریدون» دستیار و برادر رئیس‌جمهور از جمله در تحصیل غیرقانونی دکترا و عدم برخورد روحانی با او، اظهار کرد: مملکت ما متعلق به مردم است و هرکسی در هر مسئولیتی و لباسی که تخلفی از او سر زد، باید بدون اغماض با او برخورد قاطع صورت گیرد.

وی افزود: نباید به‌خاطر انتصاب به رئیس‌جمهور از تخلفات نزدیکان ایشان چشم‌پوشی شود. تخلف از هرکسی که در این نظام سرزد چه برادر رئیس جمهور باشد و چه مسئول، باید تخلف او برای مردم آشکار و نسبت به اقدامات او اقدام قانونی صورت گیرد.

نماینده مردم خدابنده در پاسخ به این پرسش که چرا روحانی با توجه به آشکار شدن تخلفات برادرش با او برخورد نمی‌کند، گفت: روحانی از اول ریاست جمهوری خود وعده و وعیدهایی به مردم داد و می‌گفت که با مفسدان اقتصادی باید برخورد شود اما جز شعار چیزی مشاهده نشد. لازم است سریعاً رئیس‌جمهور در این زمینه ورود کند.

وی درباره رانت «حسین فریدون» در زمینه تحصیل مقطع دکتری، تصریح کرد: اگر این موضوع اثبات شود، بدون ملاحظه باید با او برخورد شود. وظیفه نمایندگان ملت هم پیگیری حق و حقوق مردم است و این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه