رفتن به بالا
  • Tuesday - 12 July 2016 - 08:38
  • کد خبر : ۴۰۹۵۷
139502151119151757635264

لینک کوتاه:
عضو کمیسیون امنیت ملی:

برنامه موشکی ایران ربطی به برجام ندارد/ مسئولان در برابر اظهارات غربیها هوشیار باشند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه موشکی ایران عامل صلح و آرامش در منطقه است، گفت: توسعه توان موشکی ربطی به برجام ندارد.                                                 […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه موشکی ایران عامل صلح و آرامش در منطقه است، گفت: توسعه توان موشکی ربطی به برجام ندارد.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛ولی‌الله نانوا‌کناری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامي  درباره سخنان اخیر برخی از مسئولان غربی درباره برنامه‌های موشکی ایران اظهار کرد: توسعه و آزمایشات موشکی ایران ربطی به برجام ندارد و اظهارات مقامات غربی در این زمینه محلی از اعراب ندارد.

وی با بیان اینکه هر کشوری برای دفاع از سرزمینهای خود از امکانات پیشرفته و معقولی استفاده می‌کند، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران هم از این حقوق برای افزایش بنیه دفاعی خود برخوردار است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر “در راه توسعه توان دفاعی با قدرت پیش می‌رویم”، افزود: قطعاً افزایش توان نظامی کشور عامل بازدارنده‌ای برای کشورهایی است که به‌دنبال شیطنت و دشمنی در منطقه هستند.

نانواکناری با اعلام اینکه توان نظامی جمهوری اسلامی ایران می‌تواند حافظ صلح و آرامش در منطقه باشد، گفت: با قدرت این مسیر را برای دفاع از کشور ادامه می‌دهیم.

وی با ابراز اینکه مقامات غربی با بهانه‌های واهی به‌دنبال دخالت در امور داخلی کشورمان هستند، افزود: مسئولین کشور با هوشیاری مانع از اقدامات شیطنت‌آمیز طرفهای غربی شوند.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه