رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 July 2016 - 09:33
  • کد خبر : ۴۱۴۳۰
380271_orig

لینک کوتاه:
در تالار گفتگوی فرهنگ سازی و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی بردسیر مطرح شد؛

بومی سازی راهکارهای اقتصاد مقاومتی در شهرستان ها اهمیت بالایی دارد

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمان گفت: بومی سازی راهکارهای اقتصاد مقاومتی در شهرستان ها بسیار مهم است. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ علیزاده مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمان در اولین تالار گفتگوی فرهنگ سازی و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی بردسیر به به تبیین و تشریح اهمییت ایجاد این […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمان گفت: بومی سازی راهکارهای اقتصاد مقاومتی در شهرستان ها بسیار مهم است.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ علیزاده مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمان در اولین تالار گفتگوی فرهنگ سازی و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی بردسیر به به تبیین و تشریح اهمییت ایجاد این کار گروهها و جلسات در راستای ترویج و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی پرداخت و گفت: امروز به حمدالله پتانسیل خوبی درخصوص  ارائه راهکارهای مناسب در سطح استان و جامعه فرهنگی و هنری وجود دارد که ان شا الله پس از جمع بندی از ابهترین ایده ها به نحو احسنت استفاده خواهیم کرد.

 

وی ادامه داد: در صدد هستیم با همه توان در این راه وظیفه خود رابه نحو مطلوب انجام دهیم.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در ادامه بومی سازی راهکارهای اقتصاد مقاومتی را با فرهنگ هر شهرستان بسیار مهم  ونقش هنر و هنرمندان را در این راستا بسیار با اهمییت دانست.

 

علیزاده در پایان با اشاره به صحبت مقام معظم رهبری که این عرصه را عرصه جنگ دانستند و این جنگ ابزار خودش را میخواهد برای همه در راه اعتلای اهداف نظام مقدس جمهوری آرزوی توفیق و موفقیت کرد.

 

جواد صادقی فرماندار بردسیر نیز در این جلسه در رابطه با تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی در راستای فرامین مقام معظم رهبری در کشور و به تبع آن در مرکز استان  وشهرستان  ها به ویژه بردسیر گزارشی ارائه کرد.

 

لازم به ذکر است؛ با حضور مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی، فرماندار و جمعی از فرهیختگان شهرستان بردسیر اولین تالار گفتگوی فرهنگ سازی و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی بردسیر برگزار شد.

 

انتهای متن/ه

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه