رفتن به بالا
  • Monday - 18 July 2016 - 10:03
  • کد خبر : ۴۱۳۷۷
13941130000362_PhotoA

لینک کوتاه:
مقیمی در همایش معاونان امنیتی و اجتماعی استانداری‌های کشور خبر داد

تشکیل کارگروه‌های تخصصی سیاسی، امنیتی و اجتماعی در کشور/ هم‌اندیشی معاونان استانداری‌ها در برگزاری انتخابات

معاون سیاسی وزیر کشور از تشکیل کارگروه‌های تخصصی امنیتی، سیاسی و اجتماعی با عضویت معاونان استانداران کشور خبر داد.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون سیاسی وزیر کشور از تشکیل کارگروه‌های تخصصی امنیتی، سیاسی و اجتماعی با عضویت معاونان استانداران کشور خبر داد.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛ محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در همایش هم‌اندیشی معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌های سراسر کشور که در وزارت کشور برگزار شد، اظهار داشت: ما با موضوعات مهمی در سال جاری و همچنین در سال آینده با موضوعات مهمی روبرو هستیم که از جمله آن می‌توان به مسئله اقتصاد مقاومتی، برگزاری انتخابات 96 و مشکلات اجتماعی و … اشاره کرد.

وی گفت:تمامی معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی و همچنین تمامی مسئولان باید نسبت به تحقق اقتصاد مقاومتی و اجرای برنامه های دولت در این زمینه اهتمام ویژه داشته باشند.

معاون سیاسی وزیر کشور تصریح کرد: در این همایش دو روزه سعی می‌شود تا معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌ها دیدگاه‌ها و نظرات خود را پیرامون مسائل مختلف و به خصوص درباره حوزه اختصاصی خود بیان کنند.

مقیمی تصریح کرد: همچنین در این همایش دو روزه کارگروه‌های تخصصی امنیتی، اجتماعی و سیاسی با عضویت معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداران تشکیل می‌شود.

مقیمی افزود: اعضای این کارگروه‌های تخصصی شامل معاونان استانداری‌ها و ریاست این کارگروه‌ها را معاونان وزیر کشور برعهده خواهند داشت.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه