رفتن به بالا
  • Monday - 18 July 2016 - 11:31
  • کد خبر : ۴۱۳۹۰
IMG11482851

لینک کوتاه:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان خبر داد:

تعویض کنتورهای  آب معیوب در شهرستان بردسیر صورت گرفت

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: خرداد امسال هزار و 533 دستگاه کنتور خراب در این استان تعویض شد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان ؛ محمد طاهری رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت : یکی از مهمترین راههای جلوگیری از هدر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: خرداد امسال هزار و 533 دستگاه کنتور خراب در این استان تعویض شد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان ؛ محمد طاهری رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت : یکی از مهمترین راههای جلوگیری از هدر رفت آب و کاهش آب بدون در آمد در شرکتهای آب و فاضلاب توجه به امر تعویض کنتور های خراب و تعویض به موقع آنها است.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا طی ماه گذشته این تعدا کنتور خراب در شهرستان های بافت ، بردسیر ، بم ، راور ، رفسنجان ،زرند ، شهربابک، جیرفت، عنبرآباد ، کرمان و کهنوج تعویض شدند.

طاهری تصریح کرد: تعویض کنتور کاری مستمر و دائمی است زیرا عواملی مانند، قدمت کنتور ، نوع و جنس کنتور ، سختی و سبکی آب عبوری از کنتور ها و غیره تاثیر مستقیم بر عمر مفید کنتور ها دارد و در هر دوره از قرائت که توسط قاریان کنتور انجام می شود تعداد جدیدی از کنتور های مشترکان به لیست کنتور های خراب افزوده می شود.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه