رفتن به بالا
  • Thursday - 7 July 2016 - 12:32
  • کد خبر : ۴۰۶۶۴
13950407000310_PhotoA

لینک کوتاه:

تلاش بانک مرکزی انگلیس برای بازگرداندن اعتماد بعد از خروج از اتحادیه اروپا

رییس بانک مرکزی و مسئول سیاست پولی بریتانیا بار دیگر رسما درباره برکسیت سخنرانی کرد او سعی داشت با سخنانش و تشریح موضع بانک مرکزی انگلیس اعتماد را مجددا به بازارها بازگرداند.                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛ بیش از یک هفته از رای مردم انگلیس برای خروج […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رییس بانک مرکزی و مسئول سیاست پولی بریتانیا بار دیگر رسما درباره برکسیت سخنرانی کرد او سعی داشت با سخنانش و تشریح موضع بانک مرکزی انگلیس اعتماد را مجددا به بازارها بازگرداند.

                                               اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ بیش از یک هفته از رای مردم انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا می گذرد. مسئولان اتحادیه اروپا نسبت به چگونگی برخورد با عضوی که خواهان خروج از این اتحادیه است تردید دارند.

نخست وزیر بریتانیا نیز در آخرین نشست خود با اعضای اتحادیه اروپا شرکت کرد. مسلما یکی از جلسات سخت برای دیوید کامرون بشمار می رفت.

اولین پس لرزه های برکسیت خیلی شدید نبود. هفته گذشته خبرهایی مبنی بر سقوط ارزش سهام در بازارهای بورس لندن و اروپا مخابره شد. اما این بازارها تا حدی خود را از آشفتگی خارج کردند.

تردید بزرگترین دشمن سرمایه گذاران محسوب می شود. سیاستمداران بریتانیایی نقشی در آرام کردن بازارهای مالی واقعا نداشته اند.

در این بین تنها مارک کارنی، رییس بانک مرکزی و مسئول سیاست پولی بریتانیا بود که در لحظات حساس دخالت کرد. وی ابتدا بلافاصله پس از مشخص شدن نتیجه همه پرسی موضع گیری کرد. او از برنامه ای که با خزانه داری برای مقابله با بحران طراحی شده بود پرده برداشت.

یک هفته بعد مارک کارنی بار دیگر رسما درباره برکسیت سخنرانی کرد. او سعی داشت با سخنانش و تشریح موضع بانک مرکزی بریتانیا اعتماد را مجددا به بازارها بازگرداند.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه