رفتن به بالا
  • Sunday - 10 July 2016 - 11:34
  • کد خبر : ۴۰۸۰۳
13940625164912516097904

لینک کوتاه:
معاون وزیر صنعت :

توسعه صادرات غیرنفتی در گرو انجام اصلاحات ارزی است

معاون وزیر صنعت با بیان اینکه برای توسعه صادرات غیرنفتی باید اصلاحات ارزی به سرعت انجام شود گفت: برای تحقق این امر زیرساخت‌های مورد نظر فراهم شده است اما نیازمند اصلاحات ارزی و اعتبارات لازم برای دادن تسهیلات به صادرکنندگان هستیم.                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون وزیر صنعت با بیان اینکه برای توسعه صادرات غیرنفتی باید اصلاحات ارزی به سرعت انجام شود گفت: برای تحقق این امر زیرساخت‌های مورد نظر فراهم شده است اما نیازمند اصلاحات ارزی و اعتبارات لازم برای دادن تسهیلات به صادرکنندگان هستیم.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ ولی‌الله افخمی‌راد  اظهار کرد: سازمان توسعه تجارت برای افزایش صادرات غیرنفتی برنامه‌های متفاوتی در دستور کار دارد اما تحقق این اقدامات مرتبط با تسهیلاتی است که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و بانک مرکزی در اختیار ما قرار می‌دهد تا ما نیز آن را  به صورت تسهیلات برای تامین مالی صادرکنندگان در اختیار آنها قرار دهیم.

وی افزود: برقراری تجارت ترجیحی با دیگر کشورها بخصوص تجارتهای ترجیحی چند جانبه از جمله دیگر اقداماتی است که توسط سازمان توسعه تجارت برای افزایش صادرات غیرنفتی انجام شده و در این زمینه موفقیت‌های خوبی را نیز به دست آورده‌ایم.

معاون وزیر صنعت تصریح کرد: واحدهای صنعتی براساس مزیت‌های صادراتی که دارند به ریز مشخص شده‌اند و از آنها خواسته‌ایم که برای عملیاتی شدن برنامه‌های صادرات غیرنفتی اقدام کنند.

رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: برای توسعه صادرات غیرنفتی باید اصلاحات ارزی در اقتصاد کشور صورت گیرد و این اقدامات باید هر چه زودتر انجام شود تا بتوانیم حجم صادرات را در بخش کالاهای غیرنفتی افزایش دهیم.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه