رفتن به بالا
  • Monday - 18 July 2016 - 09:22
  • کد خبر : ۴۱۳۵۴
13920806000383_PhotoA

لینک کوتاه:
معاون وزیر‌ رفاه :

جزئیات حذف یارانه تیر ماه/ پرداخت به‌ مددجویان محدود نمی‌شود/ رد ادعای تماس کمیسیون ماده ۱۰ با یارانه‌بگیران

معاون امور رفاه وزیر تعاون، کار‌ و رفاه اجتماعی درباره ‌وضعیت فعلی یارانه بگیران، تازه ترین اخبار حاشیه حذف یارانه ها‌ و‌ همچنین شایعات مربوط به کمیسیون ‌ماده ۱۰ جزئیات ‌مهمی را مطرح کرد‌ و‌ گفت: محدود کردن یارانه پرداختی تنها به ‌مددجویان کمیته امداد و بهزیستی تکذیب می شود.           […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون امور رفاه وزیر تعاون، کار‌ و رفاه اجتماعی درباره ‌وضعیت فعلی یارانه بگیران، تازه ترین اخبار حاشیه حذف یارانه ها‌ و‌ همچنین شایعات مربوط به کمیسیون ‌ماده ۱۰ جزئیات ‌مهمی را مطرح کرد‌ و‌ گفت: محدود کردن یارانه پرداختی تنها به ‌مددجویان کمیته امداد و بهزیستی تکذیب می شود.

                                               اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛سید احمد میدری، معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آخرین جزئیات حذف یارانه ها و شایعاتی پیرامون محدود کردن پرداخت یارانه تنها به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، اظهارداشت: من هم امروز درباره پرداخت یارانه نقدی تنها به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مطالبی شنیدم اما این موضوع صحت ندارد‌ و تکذیب می شود.

وی افزود: در این زمینه مطرح شد که طبق مصوبه مجلس یارانه همه مردم غیر از خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی، خانوارهای آسیب پذیر و افرادی که بیماران لاعلاج در خانواده خود دارند، حذف می شود‌؛ این‌پیام در حالی ارسال شده که‌ چنین چیزی صحت ندارد.

میدری در پاسخ به این سوال که‌کمیسیون‌ ماده 10 چه‌وظیفه ای دارد، گفت: کمیسیون ماده 10، کمیسیون حل اختلافات است، کسی که یارانه اش حذف شد با مراجعه به آن اعلام اعتراض می کند، این کمیسیون متشکل از قوه قضاییه، مجریه و اتاق بازرگانی هست اما این کمیسیون اصلا تشکیل‌ نمی‌شود.

بر اساس این گزارش این در حالی است که امروز در برخی اخبار مطرح شد که طی تماسی از سوی کمیسیون ماده 10 طرح حذف یارانه های نقدی خانواده های غیر نیازمند به برخی سرپرستان خانوار اعلام شده است که طبق مصوبه مجلس یارانه همه مردم غیر از خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی، خانوارهای آسیب پذیر و افرادی که بیماران لاعلاج در خانواده خود دارند، حذف می شود.

معاون امور رفاهی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه پرداخت یارانه تنها به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی صحت ندارد ، خاطر نشان کرد: یارانه نقدی همچنان به حساب نیاز مندان‌واریز می شود و حذف تمام افراد سرپرست خانواری که مددجو نیستند، صحت ندارد و همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: اما طبق مصوبه‌مجلس در حال حذف برخی سرپرستان غیرنیازمند هستیم‌که مشمول قضات، پزشکان، اعضای هیئت علمی و وکلا و … هستند.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه