رفتن به بالا
  • Saturday - 2 July 2016 - 13:17
  • کد خبر : ۴۰۲۲۸
139211161004033732055094

لینک کوتاه:
صندوق توسعه ملی

جلسه صندوق توسعه ملی با حضور رئیس جمهور آغاز شد/زمزمه جایگزینی مظاهری با صفدرحسینی

جلسه تصمیم‌گیری درباره اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق توسعه ملی با حضور رئیس جمهور آغاز شد.                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛بعد از تغییرات در مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره برخی از بانک‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای به خاطر دریافت حقوق‌های نامتعارف، جلسه تصمیم‌گیری درباره اعضای هیئت […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جلسه تصمیم‌گیری درباره اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق توسعه ملی با حضور رئیس جمهور آغاز شد.

                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛بعد از تغییرات در مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره برخی از بانک‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای به خاطر دریافت حقوق‌های نامتعارف، جلسه تصمیم‌گیری درباره اعضای هیئت عامل صندوق توسعه ملی، امروز با حضور رئیس جمهور و وزرای اقتصادی برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر وزاری امور اقتصادی و دارایی، نفت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ رئیس کل بانک مرکزی، دادستان کل کشور، رئیس اتاق بازرگانی، رئیس اتاق تعاون و رئیس هیئت نظارت بر صندوق توسعه ملی حضور دارند.

یکی از دستورهای اصلی جلسه امروز، تصمیم‌گیری درباره هیئت ‌امنای صندوق توسعه ملی و بررسی و تصمیم‌گیری درباره اعضای هیئت عامل این صندوق است.

خبرگزاری صدا و سیما هم اعلام کرده، برخی خبرهای تایید نشده از احتمال جایگزینی طهماسب مظاهری در صندوق توسعه ملی به جای سیدصفدر حسینی حکایت دارد.

انتهای پیام//منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه