رفتن به بالا
  • Wednesday - 20 July 2016 - 10:00
  • کد خبر : ۴۱۵۰۰
13950430083504308172134

لینک کوتاه:

جوایز جشنواره شعر و داستان یک دقیقه‌ای «حافظان حرم» اعلام شد

بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، در فاصله ۱۰ روز مانده به آخرین فرصت ارسال آثار، میزان جوایز برگزیدگان در دو بخش مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم را اعلام کرد.                                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، در فاصله ۱۰ روز مانده به آخرین فرصت ارسال آثار، میزان جوایز برگزیدگان در دو بخش مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم را اعلام کرد.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛ در فاصله 10 روز مانده به آخرین فرصت ارسال آثار ادبی در دو بخش شعر و داستان یک دقیقه‌ای به دبیرخانه مسابقه حافظان حرم، جوایز برگزیدگان این رقابت ادبی 20 سکه بهار آزادی و سفر به مشاهد مشرفه در کشور عراق اعلام شد.

صاحبان پنج اثر برتر کوتاه داستانی و پنج شعر برتری که می‌شود آن‌ها را حداکثر در یک دقیقه قرائت کرد، هر یک دو سکه بهار آزادی دریافت خواهند کرد و منتخبان با هزینه بنیاد شعر و ادبیات داستانی، راهی مشاهد مشرفه و اماکن زیارتی عراق خواهند شد.

تمام داستان‌نویسان و شاعران کشور، این فرصت را خواهند داشت تا در این رقابت ادبی حضور یابند و تنها ملاک شرکت در آن، این است که سروده‌ها و داستان‌های ارسالی به جشنواره، باید به موضوع حافظان حرم بپردازد و حداکثر در یک دقیقه خوانده شود.

دبیرخانه جشنواره شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم با تاکید بر این‌که هر فرد می‌تواند با حداکثر 3 اثر در جشنواره شرکت کند، خاطرنشان کرده است: پایان مهلت ارسال آثار، جمعه 8 مرداد است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را از دو طریق برای دبیرخانه این مسابقه بفرستند:
1 ـ لینک تلگرامی @hafezaneharam
2 ـ نشانی الکترونیکی hafezaneharam@gmail.com

مراسم پایانی این جشنواره، دوشنبه 8 شهریور 1395 همزمان با «روز مبارزه با تروریسم» در تهران برگزار می‌شود. در برگزاری این مسابقه بزرگ ادبی، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخش‌های گوناگون رسانه ملی، آستان قدس رضوی، نهاد کتابخانه‌ها، سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران، ستاد رسیدگی به امور مساجد، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و معاونت فرهنگی سازمان قطار شهری تهران و حومه (مترو) در کنار بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان هستند.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه