رفتن به بالا
  • Sunday - 10 July 2016 - 11:44
  • کد خبر : ۴۰۸۱۱
139503160642292017864264

لینک کوتاه:

حاج‌صفی در دوراهی ایران و اروپا؛ بمب نقل و انتقالات در یونان منفجر می‌شود؟

این روزها حاج‌صفی ستاره تیم ملی به بمب خبری نقل و انتقالات لیگ تبدیل شده و ۳ تیم ایرانی و یک تیم یونانی خواهان این ستاره ایرانی هستند و در روزهای آینده باید دید وی به کدام سوی چهارراه نقل و انتقالات حرکت می‌کند.                       […]

به گزارش هزار نیوز ؛

این روزها حاج‌صفی ستاره تیم ملی به بمب خبری نقل و انتقالات لیگ تبدیل شده و ۳ تیم ایرانی و یک تیم یونانی خواهان این ستاره ایرانی هستند و در روزهای آینده باید دید وی به کدام سوی چهارراه نقل و انتقالات حرکت می‌کند.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش  هزار نیوز؛ این روزها احسان حاج‌صفی به بمب نقل و انتقالات لیگ تبدیل شده و 2 تیم سپاهان و استقلال از ابتدای فصل نقل و انتقالات برای جذب این بازیکن با یکدیگر رقابت می‌کنند و این در حالی است که مدیر برنامه‌های حاج‌صفی تاکید بر حضور این بازیکن در اروپا دارد.

در میان هیاهوی احسان حاج‌صفی و تاکید مسئولان دو تیم اصفهانی و تهرانی برای قول حاج‌صفی مبنی بر حضور این بازیکن در یکی از تیم‌های استقلال و سپاهان، امیرقلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازان نیز چندی پیش تلاش خود را برای جذب حاج‌صفی اعلام کرد تا سومین تیم مطرح کشور نیز مشتری جدید این بازیکن محبوب شود که البته اظهارات قلعه‌نویی سبب واکنش مسئولان دو تیم نیز شد.

مهدی اخوان سرپرست تیم فوتبال سپاهان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در واکنش به اظهارات قلعه‌نویی برای جذب حاج‌صفی اظهار داشت: ما مشکلی با دیگر پیشنهادها برای جذب احسان نداریم و هر تیمی بخواهد می‌تواند به این بازیکن بزرگ پیشنهاد دهد اما باید بدانند که براساس صحبت‌های صورت گرفته با حاج‌صفی این بازیکن در ایران تنها برای سپاهان به میدان می‌رود.

البته این در حالی است که این روزها خبرهایی مبنی بر حضور حاج‌صفی در لیگ یونان به گوش می‌رسد و با توجه به اینکه اولویت این بازیکن حضور در اروپا است به نظر می‌آید حاج‌صفی هم‌تیمی کریم انصاری‌فرد در لیگ یونان شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه