رفتن به بالا
  • Sunday - 10 July 2016 - 12:54
  • کد خبر : ۴۰۸۸۰
عفاف-1-172x132

لینک کوتاه:
رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب کرمان:

حجاب جامعه از بستر خانواده نشات می گیرد/تعالی فطرت جوانان در سایه عفاف و حجاب

رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب کرمان گفت : بی شک خانواده و جامعه به هم ربط دارند و متاثر از هم خواهند بود حال اگر در بستر خانواده به حجاب و عفاف اهمیت داده شود بی شک جامعه نیز نسبت به این موضوع حساس شده و به آن اهمیت می دهد. …     […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب کرمان گفت : بی شک خانواده و جامعه به هم ربط دارند و متاثر از هم خواهند بود حال اگر در بستر خانواده به حجاب و عفاف اهمیت داده شود بی شک جامعه نیز نسبت به این موضوع حساس شده و به آن اهمیت می دهد. …

                                                       اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ رویا دیوان بیگی  در رابطه با مسئله ی حجاب و عفاف گفت: یکی از دغدغه های مهم شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنیاد ملی عفاف و حجاب , موضوع پوشش مناسب و عفت است.

رئیس بنیاد ملی عفاف و حجاب در کرمان ادامه داد: بی شک خانواده و جامعه به هم ربط دارند و متاثر از هم خواهند بود حال اگر در بستر خانواده به حجاب و عفاف اهمیت داده شود بی شک جامعه نیز نسبت به این موضوع حساس شده و به آن اهمیت می دهد.

دیوان بیگی با بیان این که بستر مناسب پوشش در جامعه از خانواده نشات می گیرد خاطر نشان کرد: اگر در اجتماع شرایط مناسب در زمینه ی پوشش و حجاب وجود نداشته باشد بالطبع جوان را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد و به فطرتشان لطمه می زند.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر عنوان داشت: باید طوری برنامه ریزی کنیم که از فضای مجازی و تبلیغات ضد دین و ارزش ها فاصله بگیریم اگر بتوانیم فضای مناسبی را در اجتماع و خانواده ایجاد کنیم یقینا خواهیم توانست گرایش به حق در فطرت جوانان بیشتر شود.

وی با تاکید بر این که فطرت جوانان در سایه ی عفاف و حجاب می تواند رشد و تعالی پیدا کند اظهار داشت: ظواهر و بی بند و باری ها چیزی جز نابودی نیست و اگر در مسیر حق برویم و به نحو احسنت برای رسیدن به رشد و تعالی و خودسازی در جامعه تلاش کنیم یقینا در میانسالی و پیری پشیمان نخواهیم بود .

انتهای پیام/منبع:آرمان کرمان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه