رفتن به بالا
  • Sunday - 3 July 2016 - 12:17
  • کد خبر : ۴۰۴۰۶
13950229001061_PhotoA

لینک کوتاه:
جلیلی در اصفهان:

حزب‌الله لبنان جان خود را فدای امنیت ملت ما می‌کند/ هویت جمهوری اسلامی در نفی کدخدا است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمن می خواهد حزب الله لبنان را که جان خود را فدای امنیت ملت ما می‌کند و امروز مقابل داعش ایستاده، تروریست بخواند و خودش را که هزاران دشمنی در حق ملت ما کرده است دوست معرفی کنند.                       […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمن می خواهد حزب الله لبنان را که جان خود را فدای امنیت ملت ما می‌کند و امروز مقابل داعش ایستاده، تروریست بخواند و خودش را که هزاران دشمنی در حق ملت ما کرده است دوست معرفی کنند.

                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

 

به گزارش هزار نیوز؛ سعید جلیلی که به دعوت مردم اصفهان برای سخنرانی در مراسم احیای شب بیست و هفتم ماه رمضان به این شهر رفته بود در جمع مردم  اظهار داشت: کسانی که دل در گرو بیگانگان دارند دچار اشتباه محاسباتی هستند.

وی افزود: کسانی که فکر میکنند اتکا به بیگانه مشکلات کشور را حل میکند، دچار توهم و اشتباه محاسباتی هستند زیرا استکبار و جنود شیطان برای هیچ کشوری نه عزت آورده است و نه نصرت.

جلیلی با بیان اینکه جهاد کبیر یعنی ایستادگی و نترسیدن از تهدید دشمن، تصریح کرد: مجاهده بزرگ امام راحل تاسیس جمهوری اسلامی است که هویت آن اطاعت از خدا و نفی کدخدا است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: جهاد کبیر مجاهدان کبیری چون امام و رهبری میخواهد که با صلابت در برابر جهان استکبار می ایستند.

جلیلی گفت: ماهیت جمهوری اسلامی به هیچ کس اجازه کوتاه آمدن در برابر استکبار را نمی دهد.

دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی افزود: حیرت دشمن از امنیتی است که در دل های امن و مومن و مطمئن به نصرت الهی وجود دارد و دشمن نمی تواند سپر امنیتی این ملت را که ثمره این جوشن هاست تحلیل کند؛ دشمن از دل های محکم ملتی در هراس است که از هیچ تهدیدی نمی ترسند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه درس بزرگ قرآن به ما این است که دوست و دشمن را درست بشناسیم و جای آن ها را عوض نکنیم، تصریح کرد: خسارت بزرگ آن است کسانی که ملت ما را کشتند و بدترین ستم ها را در حق این ملت هنوز روا میدارند، به عنوان دوست بگیریم!

جلیلی افزود: دشمن میخواهد حزب الله لبنان را که جان خود را فدای امنیت ملت ما می کنند و امروز چون دژی مقاوم در برابر دشمنان امنیت ملت ما چون داعش ایستاده، تروریست بخواند و خودش را که هزاران دشمنی در حق ملت ما کرده است دوست معرفی کنند!

وی گفت: قران از ما میخواهد رسما بگوییم نظام اربابی را قبول نداریم و نظام کدخدایی جهان را انکار کنیم، کسانی که رسما اعتراف میکنند پول میگیرند تا بر جنایات مستکبران و ظالمان چشم ببندند، با وقاحت میخواهند امنیت و منافع ما را در گرو پذیرش مناسبات نظام سلطه قرار دهند.

انتهای پیام/منبع؛فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه