رفتن به بالا
  • Sunday - 3 July 2016 - 01:10
  • کد خبر : ۴۰۲۴۵
16

لینک کوتاه:
امام جمعه شهرستان بردسیر:

حضور در یادواره شهدا عبادتی بزرگ است

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر گفت: حضور در یادواره شهدا عبادتی بزرگ است. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در  بردسیر ؛ جچت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در  اولین یادواره دو شهید محله احمد آباد شهرستان بردسیر در رابطه با فضیلت روزهای پایانی ماه مبارک رمضان گفت : بقدری این ایام با ارزش است […]

به گزارش هزار نیوز ؛

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر گفت: حضور در یادواره شهدا عبادتی بزرگ است.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در  بردسیر ؛ جچت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در  اولین یادواره دو شهید محله احمد آباد شهرستان بردسیر در رابطه با فضیلت روزهای پایانی ماه مبارک رمضان گفت : بقدری این ایام با ارزش است که  پیامبر گرامی اسلام  ده روز پایان ماه مبارک رمضان را  معمولا معتکف بودند ؛  لذا امیدواریم که بتوانیم از این ساعات و شب ها و روز های اندک مانده به پایان این ماه حداکثر استفاده و بهره رو ببریم.

وی ادامه داد: همینطور که پیامبر گرامی ما میفرمایند: بالای هرارزشی، هر نیکی هر خیری در دنیا یک خیر و یک نیکی و یک ارزش دیگری وجود دارد تا مقام شهادت. این پلکان ترقی نردبان ترقی ادامه دارد تا ارزش و مقام شهادت در راه خدا.

امام جمعه شهرستان بردسیر افزود : دیگر بالاتر از آن مقام و ارزشی نیست و شما عزیزان هم قطعا بالاتر و مهم تر از این مجلسی که در آن قرار گرفته اید قطعا مجلسی و محفلی نیست.

وی گفت: انشاالله شهدای عزیز که باز هم افتخار داشتیم  شهرمان میزبان شهدای عزیز مدافع حرم در روز گذشته باشد، امیدواریم انشالله همواره ما بتوانیم در راستای اهداف شهدای عزیز که دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه و ارزش های اسلامی است موفق و موید باشیم.

 

انتهای متن/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه