رفتن به بالا
  • Saturday - 16 July 2016 - 08:34
  • کد خبر : ۴۱۰۴۹
139404051753228955573874

لینک کوتاه:
سرپرست اداره ی اوقاف شهرستان بردسیر مطرح کرد:

حضور 450 نفر در کلاس های مرحله ی پنجم تربیت حافظان قرآن کریم در شهرستان بردسیر

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بردسیر گفت: بیش از 450 نفر در کلاس های مرحله ی پنجم تربیت حافظان قرآن کریم در شهرستان بردسیر شرکت کردند. به گزارش هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت الاسلام محمد زواری سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بردسیر در رابطه با اجرای طرح مرحله ی پنجم […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بردسیر گفت: بیش از 450 نفر در کلاس های مرحله ی پنجم تربیت حافظان قرآن کریم در شهرستان بردسیر شرکت کردند.

به گزارش هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت الاسلام محمد زواری سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بردسیر در رابطه با اجرای طرح مرحله ی پنجم تربیت حافظان قرآن کریم در شهرستان بردسیر گفت: سهمیه ی شرکت کنندگان در این طرح در شهرستان بردسیر تکمیل شده و بیش از 450 نفر در کلاس های این مرحله از طرح قرآنی شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه سهمیه ی شهرستان بردسیر تا مرحله ی پنجم محقق شده است ؛ بیان داشت : تاکنون بیش از دو هزار نفر طی پنج سال اخیر جهت حضور در کلاس های این طرح ثبت نام کرده و به بصورت مقطعی حافظ بخشی از آیات کلام وحی از یک جزء تا 30 جزء شده است.

حجت الاسلام زواره ای با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن کریم؛ تصریح کرد: در مرحله ی پنجم 35 پایگاه در اماکن متبرکه ؛ مساجد ؛ تکایا و مراکز مذهبی در بیش از 20 روستای تابع شهرستان زیر نظر 37 مربی در حال برگزاری است.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بردسیر با اشاره به تفاهم نامه همکاری با سازمانها و نهاد های فرهنگی جهت جذب قرآن آموز در کلاسهای این طرح قرآنی گفت: با مشارکت بسیج ادارات شهرستان ،اداره آموزش و پرورش ،نیروی انتظامی و همچنین اداره امور اتباع خارجه همکاری دو سویه مطلوبیدر جهت جذب قرآن آموز درتشکیل کلاسهای این طرح انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اهمیت تلاش های قرآن آموزان در درک مفاهیم و حفظ آیات قرآن کریم و شناسایی نخبه های قرآنی یکیاز مهمترین ضروریت های این کار فرهنگی است ، اظهار کرد : در مراسم افتتاحیه سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم سازمان اوقاف از”پریسا رحیم زاده”نخبه قرآنی شهرستان به عنوان نخبه قرآنی که با حضور 2 ساله در کلاسهای این طرح موفق به حفظ کل قرآن کریم شده بود از سوی ریاست سازمان اوقاف با اهدا لوح تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه