رفتن به بالا
  • Wednesday - 6 July 2016 - 11:03
  • کد خبر : ۴۰۵۸۸
۲۰۱۶۰۷۰۶_۰۷۵۳۵۱

لینک کوتاه:
امام جمعه شهرستان بردسیر:

حفظ تمامیت ارضی شهرستان بردسیر از مهم ترین مطالبات عمومی مردم این دیار است

عاقل کسی است که از ذخائر و داشته های خود بنحو احسن حفاظت و نگهداری کند. یک ماه روزه، شب زنده داری، تلاوت قرآن، نماز شب و دعا حیف است، خدایی ناکرده با گناه و معصیت از بین برود وآثار این نورانیت ومعنویت  از بین نرود با حفاظت و مراقبت . به گزارش خبرنگار هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عاقل کسی است که از ذخائر و داشته های خود بنحو احسن حفاظت و نگهداری کند. یک ماه روزه، شب زنده داری، تلاوت قرآن، نماز شب و دعا حیف است، خدایی ناکرده با گناه و معصیت از بین برود وآثار این نورانیت ومعنویت  از بین نرود با حفاظت و مراقبت .

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در شهرستان بردسیر دکتر تارم در خطبه های نماز عید سعید فطر  بیان نمودند:

توصیه میکنم خودم و همه ی شما خواهران و برادران نماز گزار را  به رعایت تقوای الهی، همان تقوایی که در ماه مبارک رمضان کسب کرده اید. انشاالله این تقوا و معرفت و نورانیت را حفظ کرده و با خود داشته باشید.

ایشان در ادامه فرمودند:عاقل کسی است که از ذخائر و داشته های خود بنحو احسن حفاظت و نگهداری کند. یک ماه روزه، شب زنده داری، تلاوت قرآن، نماز شب و دعا حیف است، خدایی ناکرده با گناه و معصیت از بین برود وآثار این نورانیت ومعنویت  از بین نرود با حفاظت و مراقبت .

ایشان ضمن تشکر از حضور فرد فرد  مردم شهرستان در نماز عید سعید فطر و قدر دانی از تمامی ارگان های برگزار کننده در ادامه افزودند: در آستانه هفته عفاف و حجاب که یک اصل بسیار مهم واز اصول ارزشمند اسلام است قرار داریم، بهمین مناسبت در 21 تیر ماه ساعت 17 انشاالله اجتماع بانوان گرانقدر حریم خانواده و تکریم خانواده را در محل میدان امام داریم. که از  همگی شما بویژه بانوان برای حضور در این مراسم دعوت بعمل می آید.

وی تصریح کرد:کارهای خیری که در ماه رمضان انجام داده اید همچنان انشاالله ادامه دهید بویژه کمک به محرومین و موسسات خیریه شهرستان.

امام جمعه شهرستان بردسیر با بیان اینکه:همه مسئولان گرانقدر استان وکشور بدانند مردم عزیز بردسیر از تمامیت ارضی خود با تمام توان حمایت کرده و بدانند معدن درالوییه جز لاینفک و غیرقابل تغییر شهر بردسیر است. و به هیچ وجه مردم اجازه نخواهند داد که این قسمت باارزش از خاک این شهر از این شهرستان جدا شود. و مسئولین عزیز باید این مطلب را همواره مدنظر داشته باشند همچنان این مردم منتظر هستند.

در ادامه فرمودند:  مردم بردسیر همچنان منتظر هستند که مسئولین عزیز به آن تعهداتی که نسبت به بردن آب باارزش شهرستان، این نعمت بزرگ الهی  به شهرستان مجاور، رفسنجان به آن تعهداتی که داده اند عمل کنند. و با توجه به گذشتن سالهای دراز باید بر این تعهدات بیاافزایند. و در حق این مردم شریف ولایق و شایسته باید آن تعهداتشان و بعلاوه تعهدات بیشتر حتما و حتما باید عمل کنند

درپایان اشاره فرمودند : باز هم هشدار داده میشود همه ی مردم عزیز که نهایت دقت و احتیاط نسبت به مسئله مواد مخدر چه سنتی و چه صنعتی که امروز بلای خانمان سوز جامعه اسلامی ماست نهایت محافظت از خود واطرافیان را داشته باشند. ونسبت به فضای مجازی نهایت احتیاط را داشته باشند وبدانند که آزاد کردن مفاسد فضای مجازی یک سم کشنده ایست که جوانان و نوجوانان این مرز و بوم را مورد هدف قرار داده است.

انتهای متن/.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه