رفتن به بالا
  • Monday - 4 July 2016 - 12:22
  • کد خبر : ۴۰۴۹۲
139504081645054688022714

لینک کوتاه:
در نامه‌ای به اعضای شورای فرهنگ عمومی کشور

دانشجویان خواستار نامگذاری “هفته حقوق بشر آمریکایی” شدند

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در نامه‌ای به اعضای شورای فرهنگ عمومی کشور، خواستار نامگذاری هر چه سریع‌تر«هفته حقوق بشر آمریکایی» شدند.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید […]

به گزارش هزار نیوز ؛

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در نامه‌ای به اعضای شورای فرهنگ عمومی کشور، خواستار نامگذاری هر چه سریع‌تر«هفته حقوق بشر آمریکایی» شدند.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در نامه‌ای به اعضای شورای فرهنگ عمومی، تاکید کرد: شورای عمومی هر چه سریع‌تر نسبت به نامگذاری «هفته حقوق بشر آمریکایی» اقدام کند.

در بخشی از این نامه آمده است: با گذشت یک سال از سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر نام‌گذاری هفتم تا دوازدهم تیرماه به عنوان «هفته حقوق بشر آمریکایی»، جای تعجب است که چرا شورای محترم فرهنگ عمومی نسبت به تصویب این نام‌گذاری تا امروز کوتاهی کرده‌است.

در ادامه با اشاره به اینکه این هفته یادآور رنج و مرارت‌های مردم انقلابی ایران اسلامی و زخم‌های فراموش نشدنی امریکا و اذنابش بر پیکره انقلاب است، تاکید شده است: مگر می‌توان نگاه معصومانه 66 کودک شهید در جنایت ناو «وینسنس» آمریکایی را فراموش کرد؟ آیا داغ شهادت بهشتی و 72 نفر از بهترین انصار انقلاب امریست که از حافظه تاریخی ملت ایران پاک می‌گردد؟! واقعه تلخ ترور مقام معظم رهبری توسط تفاله‌های آمریکای جنایتکار نیز خود جنایتی است که تاکنون درد و تلخی آن همراه ملت ایران است.

نامه مذکور می‌افزاید: در روزگاری که عده‌ای خودفروخته در حال تلاش برای بزک کردن چهره جنایتکار اصیل و شیطان بزرگ هستند، امید است اعضای محترم و انقلابی شورای فرهنگ عمومی با عموم مردم ایران اسلامی همراهی کرده و ضمن تصویب فوری این هفته به عنوان «هفته حقوق بشر آمریکایی»، هم راستا با مقام معظم رهبری، گامی در مسیر افشای چهره  تروریستی آمریکای خون آشام بردارند.

در پایان این نامه تصریح شده است: امید است با توجه به حضور افراد انقلابی حاضر در این شورای محترم این تصمیم هرچه سریعتر و پیش از پایان یافتن این هفته انجام پذیرد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه