رفتن به بالا
  • Thursday - 7 July 2016 - 12:45
  • کد خبر : ۴۰۶۷۴
13950417000121_PhotoA

لینک کوتاه:
سخنگوی ائتلاف ضد تروریسم:

درآمد ماهیانه داعش ار نفت به نصف رسیده است

سخنگوی آمریکایی ائتلاف موسوم به ضد تروریسم، مدعی شد درآمد ماهیانه تروریست‌های داعش در جریان بمباران‌های این ائتلاف به نصف کاهش یافته است.                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛ «کریس گارور» سخنگوی ائتلاف موسوم به «ضد تروریسم» امروز (پنج شنبه) که از طریق تصاویری ویدئویی، از بغداد سخن […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سخنگوی آمریکایی ائتلاف موسوم به ضد تروریسم، مدعی شد درآمد ماهیانه تروریست‌های داعش در جریان بمباران‌های این ائتلاف به نصف کاهش یافته است.

                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ «کریس گارور» سخنگوی ائتلاف موسوم به «ضد تروریسم» امروز (پنج شنبه) که از طریق تصاویری ویدئویی، از بغداد سخن می‌گفت از کاهش درآمد تروریست‌های داعش به 15 میلیون دلار در ماه خبر داد.

به نوشته روزنامه الحیات، این مقام نظامی آمریکایی از ادامه یافتن عملیات «تایدل ویو2» برای کاهش درآمد داعش از فعالیت‌های نفتی و گازی خبر داد.

«کریس گارور» سخنگوی ائتلاف موسوم به «ضد تروریسم» گفت: معتقدیم که این عملیات در کاهش درآمد نفتی تروریست‌ها به نصف و در حدود 15 میلیون دلار در ماه سهیم بوده است.

عملیات «تایدل ویو 2» با هدف کاهش درآمد نفتی داعش از پاییز سال گذشته آغاز شده است.

سخنگوی ائتلاف موسوم به «ضد تروریسم» ادامه داد: ائتلاف از زمان آغاز عملیات 193 عملیات بمباران چاهها و تأسیسات نفتی تروریست‌ها را انجام داده است و در این مدت 6 دهانه چاه نفتی آن‌ها را نابود کرده است.

صحبت‌های ژنرال «کریس گارور» در حالی مطرح می‌شود که گروههای مبارز عراقی همواره بر همکاری پشت پرده نیروهای آمریکایی با تروریست‌های داعش تأکید کرده‌ و اعلام کرده‌اند که اسناد آن را در دست دارند.

در تازه‌ترین مورد، گروه النجباء عراق، تصاویری را منتشر کرده است که نشان می‌دهد بالگردهای آمریکایی، مدام در منطقه «الشرقاط» در استان صلاح‌الدین، به پایگاههای داعش رفت و آمد داشته‌اند.

در عملیات آزادسازی فلوجه نیز به کرات گزارش‌هایی از فرود بالگردهای آمریکایی در مناطق حضور داعش وجود دارد.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه