رفتن به بالا
  • Sunday - 3 July 2016 - 11:20
  • کد خبر : ۴۰۳۷۴
13940615000413_PhotoA

لینک کوتاه:
فرمانده انتظامی شهربابک خبر داد

دستگیری اعضای باند جعل چک پول در شهربابک

فرمانده انتظامی شهربابک از دستگیری 3 نفر از اعضای یک باند که اقدام به توزیع و پخش چک پول جعلی در این شهرستان می‌کردند، خبر داد.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛ علی زمانی گفت: ماموران پلیس آگاهی شهربابک پس از اطلاع از اینکه افرادی اقدام به توزیع […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرمانده انتظامی شهربابک از دستگیری 3 نفر از اعضای یک باند که اقدام به توزیع و پخش چک پول جعلی در این شهرستان می‌کردند، خبر داد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ علی زمانی گفت: ماموران پلیس آگاهی شهربابک پس از اطلاع از اینکه افرادی اقدام به توزیع و پخش چک پول‌های جعلی در این شهرستان می‌کنند، دستگیری عامل یا عاملان وقوع جرم را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با تلاش ماموران پلیس در همین راستا فردی که قصد نقد کردن چک پول جعلی را در یکی از بانک‌های شهربابک داشت، دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهربابک خاطرنشان کرد: در بازرسی از متهم دستگیر شده، 20 برگ چک پول 500 هزار ریالی جعلی دیگر کشف شد.

زمانی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات ماموران موفق به دستگیری دو نفر دیگر از اعضای این باند شدند که در بازجویی انجام شده متهمان به جرم خود اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهربابک با بیان اینکه تحقیقات پلیس در مورد این پرونده ادامه دارد، یادآور شد: پلیس با مجرمان و تبهکارانی که قصد اخلال در امنیت و آرامش شهروندان را دارند برابر قانون و به شدت برخورد می‌کند.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه