رفتن به بالا
  • Sunday - 24 July 2016 - 10:12
  • کد خبر : ۴۱۶۲۳
01128553

لینک کوتاه:

دفاع علی دایی از بهترین بازیکنیِ طارمی

اسطوره فوتبال ایران معتقد است مهدی طارمی می‌تواند به مسیر موفقیت خود ادامه دهد و پیشرفت کند. به گزارش هزار نیوز ؛ علی دایی در مورد برگزاری مراسم برترین بازیکنان لیگ پانزدهم به خبرنگاران گفت: مطمئنا ما روز به روز در حال پیشرفت هستیم؛ برگزاری مراسم امسال بهتر از فصل قبل بود ولی متاسفانه همیشه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

اسطوره فوتبال ایران معتقد است مهدی طارمی می‌تواند به مسیر موفقیت خود ادامه دهد و پیشرفت کند.

به گزارش هزار نیوز ؛ علی دایی در مورد برگزاری مراسم برترین بازیکنان لیگ پانزدهم به خبرنگاران گفت: مطمئنا ما روز به روز در حال پیشرفت هستیم؛ برگزاری مراسم امسال بهتر از فصل قبل بود ولی متاسفانه همیشه این ناهماهنگی را داریم که سر زمان مراسم را شروع نمی‌کنیم.
او با اشاره به عملکرد مهدی طارمی ابراز کرد: مهدی فصل گذشته تلاش زیادی انجام داد و به نظر من از لحاظ فوتبالی در لیگ ایران بهترین بود و استحقاق رسیدن به عنوان بهترین مهاجم را داشت. گل‌های زیادی برای پرسپولیس زد و هنوز هم جای پیشرفت زیادی دارد.
سرمربی نفت تهران با اشاره به وضعیت تیمش پیش از دیدار برابر استقلال تهران گفت: همه شرایط بسته شدن تیم ما را می‌دانند و اینکه چه زمانی تمرینات را شروع کردیم. تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا بهترین نتایج را کسب کنیم.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه