رفتن به بالا
  • Sunday - 3 July 2016 - 11:33
  • کد خبر : ۴۰۳۸۲
ContentImages_21387

لینک کوتاه:
استاندار کرمان:

دوری از سیاسی‌کاری جزو سیاست‌های راهبردی در کرمان است

استاندار کرمان گفت: سیاست‌های راهبردی ما در این خطه از بدو فعالیت دولت تدبیر و امید فاصله گرفتن از سیاسی‌کاری بوده است تا ما را سرگرم حاشیه‌ها نکند و بتوانیم به اهداف خود برسیم.                                               اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛ علیرضا رزم‌حسینی صبح امروز در شورای اداری استان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

استاندار کرمان گفت: سیاست‌های راهبردی ما در این خطه از بدو فعالیت دولت تدبیر و امید فاصله گرفتن از سیاسی‌کاری بوده است تا ما را سرگرم حاشیه‌ها نکند و بتوانیم به اهداف خود برسیم.

                                              اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ علیرضا رزم‌حسینی صبح امروز در شورای اداری استان کرمان با حضور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور اظهار داشت: از حضور پر شور مردم و تلاش رسانه‌ها در روز قدس صمیمانه تشکر می‌کنم.

وی بیان داشت: بازدید از مجتمع فولاد، شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی و گفت‌و‌گوی ویژه خبری، حضور در شورای اداری و نشست فعالان اقتصادی و نشست خبری از جمله برنامه‌های سفر دو روزه وزیر کشور به استان کرمان است.

استاندار کرمان ادامه داد: متعهد شده‌ایم تا اقتصاد مقاومتی را در استان کرمان در عمل پیاده کنیم و معتقدیم اگر سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی به خوبی اجرا شود، راهی برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کشور است و می‌توانیم سطح رفاه عمومی مردم را افزایش دهیم.

رزم‌حسینی عنوان کرد: استان کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شده است و سیاست‌های راهبردی ما در این خطه از بدو فعالیت دولت تدبیر و امید فاصله گرفتن از سیاسی‌کاری بوده تا ما را سرگرم حاشیه‌ها نکند و بتوانیم به اهداف خود برسیم.

وی ابراز داشت: هماهنگی خوبی بین اعضای شورای تامین استان کرمان وجود دارد و تمام مراسم را با امنیت کامل و بدون حاشیه امنیتی برگزار کرده‌ایم.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه