رفتن به بالا
  • Thursday - 21 July 2016 - 10:06
  • کد خبر : ۴۱۵۲۹
13901108000050_PhotoA

لینک کوتاه:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

دولت از فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی کرمان حمایت کند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اقداماتی که برای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان کرمان کرمان انجام شده در کشور بی‌نظیر است و دولت باید از این اقدامات حمایت کند.  به گزارش هزار نیوز ؛  محمدرضا پورابراهیمی در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کرمان در محل سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری اظهار داشت: جدول درآمدهای […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اقداماتی که برای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان کرمان کرمان انجام شده در کشور بی‌نظیر است و دولت باید از این اقدامات حمایت کند.

 به گزارش هزار نیوز ؛  محمدرضا پورابراهیمی در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کرمان در محل سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری اظهار داشت: جدول درآمدهای دولت در سال جاری نشان می‌دهد، امسال شاید یکی از سخت‌ترین سال‌های بودجه‌ای کشور باشد.

وی بیان داشت: هنوز حتی یک ریال اعتبار تملک دارایی در سال جاری اختصاص پیدا نکرده است و در این شرایط سخت باید دولت و مجلس به نحوی عمل کنند که نتیجه کار آنها به نفع نظام، حاکمیت و کشور باشد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حالی سالانه 42 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی به مردم داده می‌شود که در سال گذشته بودجه عمرانی تحقق یافته کمتر از 20 هزار میلیارد تومان بوده است.

پورابراهیمی اضافه کرد: یک‌هزار و 800 میلیارد تومان یارانه نقدی در استان کرمان پرداخت می‌کنیم در صورتی که طی سال گذشته 600 میلیارد تومان بودجه عمرانی جذب شده است.

نماینده کرمان و راور مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: به دولت می‌گوییم با مردم صحبت کنید و وضعیت را به آنها بگویید.

وی با اشاره به انتخاب کرمان به عنوان استان پایلوت اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: امروز راهی نداریم به غیر از اینکه زمینه را برای حضور بخش خصوصی فراهم کنیم.

پورابراهیمی ابراز داشت: باید بین سه استان اقتصاد مقاومتی با سایر استان‌ها تفاوت‌هایی وجود داشته باشد تا بتوان به برنامه‌ها عمل کرد و به اقتصاد مقاومتی دست یافت.

وی عنوان کرد: ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی می‌تواند مصوباتی را ابلاغ کند تا بتوان مسیر را باز کرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه کار بسیار خوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی انجام شده است، تصریح کرد: اقداماتی که برای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان کرمان کرمان انجام شده در کشور بی‌نظیر است و دولت باید از این اقدامات حمایت کند.

پورابراهیمی افزود: ما کنار دولت هستیم و مسائل مربوط به اقتصاد مقاومتی را در اولویت کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی قرار می‌دهیم.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه