رفتن به بالا
  • Saturday - 2 July 2016 - 08:00
  • کد خبر : ۴۰۱۱۵
1605180

لینک کوتاه:
دادستان بردسیر:

دولت به مسلئه ی معیشت توجه ویژه داشته باشد/افزایش یک و نیم برابری ورودی پرونده ها به دادستانی

دادستان بردسیر گفت: در سه ماهه نخست امسال میزان پرونده‌های ورودی به دادسرای شهرستان بردسیر نسبت به زمان مشابه پارسال یک و نیم درصد افزایش داشته است. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حسین نخعی دادستان شهرستان بردسیر در مراسم راهپیمایی مردم شهرستان بردسیر با اشاره به وجود جنگ های فراوانی در خاورمیانه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دادستان بردسیر گفت: در سه ماهه نخست امسال میزان پرونده‌های ورودی به دادسرای شهرستان بردسیر نسبت به زمان مشابه پارسال یک و نیم درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حسین نخعی دادستان شهرستان بردسیر در مراسم راهپیمایی مردم شهرستان بردسیر با اشاره به وجود جنگ های فراوانی در خاورمیانه گفت:  استکبار جهانی و به ویژه اسرائیل جنایتکار در پشت صحنه همه جنگ‌های خاورمیانه قراردارد.

وی با اشاره به اینکه مساله ی صهیونیست و فتنه یهود ، بیان داشت: مسأله صهیونیست و فتنه یهود مسأله‌ای است که قرآن در آیات متعدد به آن اشاره کرده که حق‌کشی‌ها و ظلم‌های زیادی توسط این قوم در جهان به‌وقوع می‌پیوندد.

نخعی تصریح کرد: امروز اگر به عراق و سوریه به بهانه مبارزه با تروریسم حمله می‌شود پشت صحنه‌اش اسرائیل است و این شهدای مدافع حرم سند جنایت استکبار جهانی به‌ویژه صهیونیسم هستند.

دادستان بردسیر گفت: استکبار برای ناامن کردن کشور ایران هم بیکار ننشسته است و فتنه‌های مختلف از جمله فتنه 88 را طراحی کردند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای سپاه و نظامی و انتظامی کشور همه برنامه‌هایشان نقش بر آب شدند.

وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) روز قدس را روز جهانی نامیدند و در این روز همه ملت‌های مسلمان باید با اتحاد خود در مقابل استکبار جهانی و شیطان‌پرستان قیام کنند.

نخعی بیان داشت: به‌زودی شاهد نابودی و برچیده شدن استکبار و در رأس آن صهیونیسم در هر نقطه از جهان که بساط پهن کرده، خواهیم بود.

دادستان بردسیر افزود: در سه ماهه نخست امسال میزان پرونده‌های ورودی به دادسرای شهرستان نسبت به زمان مشابه پارسال یک و نیم درصد افزایش داشته است.

وی خواستار توجه ویژه دولت به وضعیت معیشتی مردم شد تا زمینه تخلفات کمتر شود.

نخعی ضمن اشاره به بیانات رهبری در دیدار مسؤولان قوه قضائیه گفت: رهبری خواستار تقویت پیشگیری از وقوع جرم هستند و باید ساز و کارهایی تدارک دیده شود که با همکاری مردم و مسؤولان شاهد تقویت پیشگیری از جرم و تحقق خواسته رهبر انقلاب در جامعه باشیم.

انتهاب متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه