رفتن به بالا
  • Wednesday - 13 July 2016 - 09:45
  • کد خبر : ۴۱۰۴۶
13940824000488_PhotoA

لینک کوتاه:
با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

روز خواجوی کرمان ضمیمه تقویم کشور شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: 17 دی ماه به عنوان روز خواجوی کرمانی از این پس در ضمیمه تقویم رسمی کشور ثبت می‌شود. به گزارش هزار نیوز ؛ محمد علیزاده  در نشست شورای فرهنگ عمومی استان کرمان از ثبت روز خواجوی کرمان به عنوان ضمیمه تقویم رسمی کشور خبر داد. وی اظهار داشت: […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: 17 دی ماه به عنوان روز خواجوی کرمانی از این پس در ضمیمه تقویم رسمی کشور ثبت می‌شود.

به گزارش هزار نیوز ؛ محمد علیزاده  در نشست شورای فرهنگ عمومی استان کرمان از ثبت روز خواجوی کرمان به عنوان ضمیمه تقویم رسمی کشور خبر داد.

وی اظهار داشت: براساس پیشنهاد شورای فرهنگ عمومی استان کرمان برای ثبت 17 دی ماه به عنوان روز خواجوی کرمانی، این امر مورد تصویب شورای فرهنگ عمومی کشور و شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار گرفته است.

وی مسأله گفتمان‌سازی و فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی را مورد اشاره قرار داد و گفت: در جلسه قبل شورای فرهنگ عمومی استان مقرر شد تا دستگاه‌های عضو شورا، برنامه‌های خود را در راستای اقتصاد مقاومتی به دبیرخانه ارسال کنند که تعدادی از دستگاه‌ها هنوز اقدامی انجام نداده‌اند.

علیزاده همچنین از تشکیل کمیته توسعه اقتصاد دانش بنیان و فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی  و کارگروه زیرمجموعه آن خبر داد.

امام جمعه کرمان نیز در این نشست با نقل روایتی از امام علی(ع) اظهار داشت: حضرت می فرمایند، اگر زمانی که قدرت ما به حد نهایی رسیده و کامل است، فرد خاطی و گنهکار را عفو کنید که آثار ارزنده‌ای بر این عفو مترتب است.

انتهای متن/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه