رفتن به بالا
  • Sunday - 10 July 2016 - 12:05
  • کد خبر : ۴۰۸۳۵
139504200839202678100184

لینک کوتاه:
یورو ۲۰۱۶ - فرانسه

شک و شبهات درباره سن واقعی هافبک جوان پرتغال برطرف شد

تردید‌هایی که درباره احتمال صورت گرفتن صغر سنی برای هافبک تیم ملی پرتغال به وجود آمده بود، برطرف شد.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

تردید‌هایی که درباره احتمال صورت گرفتن صغر سنی برای هافبک تیم ملی پرتغال به وجود آمده بود، برطرف شد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ به‌دنبال انتشار برخی شایعات مبنی بر اینکه سن واقعی رناتو سانچس، هافبک جدید تیم فوتبال بایرن مونیخ که در رقابت‌های یورو 2016 نیز عملکرد تحسین‌برانگیزی در تیم ملی پرتغال داشته است، یک نشریه پرتغالی اقدام به برطرف کردن شک و شبهات درباره این موضوع کرده است.

رناتو سانچس بازیکنی با 18 سال و 326 روز سن است که البته چهره غلط انداز او سبب شده است که برخی ادعا کنند سن واقعی‌اش بیش از چیزی است که گفته می‌شود.

به همین دلیل نشریه «دیاریو دنوتیسیاس» پرتغال به سراغ اسناد و مدارک پزشکی مربوط به تاریخ دقیق تولد بازیکن جدید بایرن مونیخ رفته است که در بیمارستان محل تولد او، بیمارستان آمادورا سینتارا نگهداری می‌شود.

طبق ادعای این نشریه، مدارک موجود در این بیمارستان نشان می‌دهد که بازیکن پیشین تیم فوتبال بنفیکا، ساعت 15:25 روز 18 آگوست سال 1997 با وزنی معادل دو کیلو و 56 گرم متولد شده است و نام او نیز مشابه نام پدرش است.

در پرتغال هواداران تیم فوتبال اسپورتینگ لیسبون، رقیب همشهری بنفیکا، اولین کسانی بودند که شائبه صغر سنی رناتو سانچس را به‌وجود آوردند و ادعا کردند که سن واقعی او بیش از چیزی است که اعلام شده است. آخرین نفری هم که چنین ادعایی را مطرح کرد، گای رو، یکی از مربیان پیشین فوتبال فرانسه بود که چندی پیش گفت سانچس حداقل 23 یا 24 سال سن دارد. به گزارش نشریات پرتغالی قرار است از گای رو به‌دلیل ادعایی که درباره سانچس کرده شکایت و او دادگاهی شود.

سانچس با حضور در بازی تیم ملی کشورش برابر ولز در مرحله نیمه نهایی یورو 2016 به جوان‌ترین بازیکنی تبدیل شد که در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های اروپا بازی کرده است. او پیش از این رکورد جوان‌ترین بازیکن پرتغالی حاضر در مرحله نهایی جام ملت‌های اروپا را شکسته بود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه