رفتن به بالا
  • Saturday - 2 July 2016 - 10:48
  • کد خبر : ۴۰۱۷۷
139504120953545208051844

لینک کوتاه:

صهیونیست‌ها الخلیل را به محاصره خود درآوردند

در پی عملیات مقاومت فلسطین علیه صهیونیست‌ها در الخلیل که در نتیجه آن یک شهرک نشین کشته و ۳ نفر دیگر زخمی شدند، نیروهای اشغالگر شب گذشته منطقه الخلیل را به طور کامل مسدود کردند.            اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛یک افسر ارشد ارتش […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در پی عملیات مقاومت فلسطین علیه صهیونیست‌ها در الخلیل که در نتیجه آن یک شهرک نشین کشته و ۳ نفر دیگر زخمی شدند، نیروهای اشغالگر شب گذشته منطقه الخلیل را به طور کامل مسدود کردند.

           اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛یک افسر ارشد ارتش رژیم صهیونیستی با اعلام مسدود شدن منطقه الخلیل تاکید کرد که هدف از این کار ممانعت از اجرای عملیات ها علیه شهرک نشینان و نیروهای این رژیم است.

بر اساس این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی همچنین تصمیم گرفته است که دو گردان گولانی را در کرانه باختری مستقر کرد و در بیانیه ای اعلام کرد که عملیات های میدانی و اطلاعاتی تا بازداشت مجریان عملیات روز گذشته در جنوب الخلیل ادامه خواهد داشت.

بر پایه این گزارش، از جمله تصمیماتی که ارتش رژیم صهیونیستی پس از اجرای عملیات روز گذشته اتخاذ کرده است، باطل کردن مجوزهای ساکنان شهرک بنی نعیم در شمال شرق الخلیل برای ورود به قدس و اراضی اشغالی فلسطین است.

یک مسئول امنیتی رژیم صهیونیستی در این باره گفت که علت افزایش عملیات های ضد صهیونیستی طی دو روز گذشته، ماه رمضان است و در این باره تشکیلات خودگردان به دلیل عدم محکوم کردن این عملیات ها و تحریک فلسطینیان به این عملیات ها، مسئول است.

از سوی دیگر قرار است کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی در جلسه‌ای اتخاذ تصمیمات لازم برای پاسخ به این عملیات را بررسی نماید.

منابع فلسطینی گزارش دادند که در جدیدترین عملیات مقاومت فلسطین در جنوب الخلیل، یک شهرک نشین صهیونیست کشته شد.

یک شهرک نشین صهیونیست ظهر جمعه در جریان تیراندازی در خیابان «60» واقع در جنوب شهر الخلیل کشته شد.

بر اساس این گزارش، در این عملیات که در نزدیکی شهرک «عتنئیل» واقع در نزدیکی الخلیل رخ داد، یک شهرک نشین کشته و 3 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

منابع صهیونیستی گزارش دادند که چند فرد مسلح فلسطینی که سوار بر یک خودرو بودند به سمت خودروی شهرک نشینان در نزدیکی چهار راهی ادوریم واقع در جنوب الخلیل تیراندازی کردند.

جهاد اسلامی: عملیات الخلیل بیانگر اصرار مردم فلسطین برای ادامه انتفاضه است

جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه‌ای، عملیات روز گذشته فلسطینیان در الخلیل را تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است که افزایش عملیات های استشهادی علیه شهرک نشینان و نظامیان اسرائیلی نشاندهنده اصرار مردم فلسطین برای استمرار انتفاضه به منظور دفاع از سرزمین و مقدسات فلسطینیان است.

این جنبش خواستار ادامه این عملیات ها علیه اشغالگران شد و تاکید کرد که قدس قبله همه آزادگان و افراد شریف باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه