رفتن به بالا
  • Saturday - 9 July 2016 - 08:45
  • کد خبر : ۴۰۷۱۶
839536

لینک کوتاه:
حجت‌الاسلام رئیسی:

فرهنگ بسیجی رمز خروج ما از تنگنا‌ها و صحنه‌های نبرد بود/ کدام ملت به دست غربی‌ها به پیروزی رسیده است؟

تولیت آستان قدس رضوی گفت: فرهنگ بسیجی رمز عبور از تنگناها و صحنه‌های نبرد است، حل مشکلات کشور و جوانان در گرو تحقق اقتصاد مقاومتی تکیه به اراده مردم است. به گزارش هزار نیوز ؛ حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در همایش ملی جهادگران رضوی که در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی برگزار شد، اظهار […]

به گزارش هزار نیوز ؛
تولیت آستان قدس رضوی گفت: فرهنگ بسیجی رمز عبور از تنگناها و صحنه‌های نبرد است، حل مشکلات کشور و جوانان در گرو تحقق اقتصاد مقاومتی تکیه به اراده مردم است.

به گزارش هزار نیوز ؛ حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در همایش ملی جهادگران رضوی که در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی برگزار شد، اظهار کرد: دگر خواهی در پرتوی خدا خواهی در مناجات و نجوا‌های ماه رمضان و در عالم بیان شده است ولی این دگرخواهی بایستی با مقدمه خدا خواهی و ایجاد ظرفیت در پرتوی خدا خواهی باشد، در غیر این صورت موثر واقع نمی‌شود.

 

وی افزود: فرهنگ بسیجی رمز خروج ما از تنگنا‌ها و صحنه‌های نبرد بود، امروز نیز حل مشکلات حرکت انقلابی را می‌طلبد؛ نمی‌شود با حرکت‌های معمولی مشکلات را حل کرد، این در حالی است که رفع مشکل در گرو اقتصاد مقاومتی است.

 

تولیت آستان قدس رضوی با بیان سوالی مبنی بر اینکه کدام ملت به دست غربی‌ها به پیروزی رسیده‌اند، گفت: رفع مشکلات جوانان بسیجی به دست خود ما حل می‌گردد، توانمد سازی روستا‌ها با اراده مردمانمان قابل حل است.

 

تولیت آستان قدس رضوی گفت: کدام ملت به دست غربی‌ها به پیروزی رسیده‌اند؟ رفع مشکل ما به جوانان بسیجی خود ماست لذا توانمند سازی روستا با حضور افرادِ با اراده امکان‌پذیر است‌.

 

تولیت آستان قدس رضوی خاطر نشان کرد: اقداماتی که توسط جوانان جهادی در مناطق محروم انجام داده‌اند بسیار شایسته است، این در حالی است که مناطق محروم در پایداری و ماندگاری آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اثرگذار بوده است، اعتقاد بنده بر این است که روحیه بسیجی و فرهنگ بسیجی در کشور حفظ شود.

 

وی  با تاکید بر اینکه خدمت گذاری در رفع مشکلات مردم داری اهمیت است، خاطر نشان کرد:خواسته و تلاش ما این است که خدمت‌ها از حرم مطهر رضوی توسعه پیدا کند، این در حالی است که خدمت‌های فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اثر گذار بوده و موجب افزایش بهره‌وری می‌شود.

 

حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه آستان قدس رضوی خود را موظف به تحقق منویات رهبری در راستای توجه به محرومان و مستضعفان می‌داند، گفت: تلاش ما این است که با استفاده از ظرفیت سازو کار‌کار‌های موجود و در پرتوی مهر امام رضا(ع) گره گشای زندگی مردم باشیم، این در حالی است که کمیته امداد و بسیج در این راستا کار‌های ارزشمندی انجام داده‌اند.

 

انتهای متن/منبع:مشهدپیام

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه