رفتن به بالا
  • Saturday - 9 July 2016 - 09:06
  • کد خبر : ۴۰۷۲۷
6f5a57f13a914578f745c6f2ac0eb7fd_240_150_cropCenter

لینک کوتاه:

فرکی: افزایش تیم‌ها کیفیت جام ملت‌ها را پایین آورد

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: افزایش تعداد تیم‌ها در جام ملت‌های اروپا کیفیت این مسابقات را کم کرد. به گزارش هزار نیوز ؛ حسین فرکی در مورد برگزاری اردوی تدارکاتی در گرجستان گفت: قرار است ۱۰ روز در این کشور اردو برگزار کنیم و سه بازی دوستانه هم خواهیم داشت. بازی […]

به گزارش هزار نیوز ؛
وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: افزایش تعداد تیم‌ها در جام ملت‌های اروپا کیفیت این مسابقات را کم کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛ حسین فرکی در مورد برگزاری اردوی تدارکاتی در گرجستان گفت: قرار است ۱۰ روز در این کشور اردو برگزار کنیم و سه بازی دوستانه هم خواهیم داشت. بازی اول تدارکاتی ساده در نظر گرفته شده و بازی دوم با تیمی متوسط است و بازی سوم سخت‌تر از دو بازی دیگر خواهد بود. البته نام حریفان را من نمی‌دانم اما این سه بازی در کشور گرجستان به درخواست من برای ما پیش بینی شده است.

وی در مورد شرایط باشگاه سایپا گفت: تیم سایپا مشکلی ندارد و همه در کمال آرامش کارمان را انجام می‌دهیم .

سرمربی سایپا درمورد جذب دروازه‌بان گفت: تا ۱۵ شهریور فرصت جذب بازیکن داریم و در حال حاضر حامد فلاح زاده و منادی دو دروازه‌بان خوب ما هستند و به فکر جذب یک دروازه‌بان خوب دیگر هم هستیم. یک مدافع برزیلی که ۲۷ سال سن دارد را هم جذب خواهیم کرد.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد مسابقات جام ملت‌های اروپا گفت: افزایش تعداد تیم‌ها کیفیت مسابقات را کم کرده  و بازیها در مرحله اول چنگی به دل نمی‌زد. در دور دوم هم معدود بازی‌هایی خوب بود. البته بازی آلمان و فرانسه جذاب بود.

فرکی در مورد برگزاری فینال بین پرتغال و فرانسه گفت: فکر می‌کنم شانس فرانسه برای قهرمانی در جام ملت‌های اروپا بیشتر باشد.

انتهای متن/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه